Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot OpenTTD Polska 2013
Cool 
Jako że sprawa zlotu jak widzę na razie się nie rusza i jakoś się nie zapowiada mam propozycję, mianowicie... Zorganizujemy mini zlot kameralny, data: 19 - 21 lipca, może być jeden dzień mogą być 2 dni w tym terminie, miejsce: Działka El_Fuego(dla niewtajemniczonych okolice Poznania), zakwaterowanie: namiot... co do wyżywienia to chyba nie muszę mówić iż piwo się na pewno znajdzie a jak trzeba czegoś więcej to i grilla pewnie da się zrobić Smile

Jest ktoś w ogóle chętny na taki przyjazd ?

P.S

Właściciel działki jest o tym poinformowany żeby nie było... Tongue

________EDIT___________

Lista uczestników:
- Mouse*
- El_Fuego <- chyba jakoś da radę...
- Showman*
- Kolega Showman-a* Tongue
- Niemiec*
- KJ(KeyJey)[PL]*
- KOZACKI BOHUN*
- Rysh*
- Hejden <- bez noclegu
- Petr CZ*
- Alkomat*
- Pawilonek*

Namioty:
Mouse (2 osobowy / 2 zajęte) <- Namiot Adminów Big Grin
Showman (2 osobowy / 2 zajęte)
Pawilonek (3 osobowy / 3 zajęte)
niemiec (4 osobowy / 3 zajęte)
Petr CZ (4 osobowy / 0 zajete)

Po potwierdzeniu obecności dokładne namiary i ew numery kontaktowe wysłane będą na PRV.
Ci, co wiedzą, że na pewno przyjadą/wybierają się prosze o wysłanie numerów telefonów na PW do mnie i do EL_Fuego_PL. Na wszelki wypadek lepiej mieć i możemy się zdzwaniać w celu wskazówek dojazdu/odbioru itp.
Jestem za. 100% będę.
Będę po sesji, więc mogę się pisać, skoro Mysza jedzie Tongue
Widzę że chętni jednak są... wiedziałem że się uda coś zorganizować.Zostaje w takim razie sprawa jakichś namiotów lub jedne go dużego i śpiworów. Ja będę jechał z Wawy raczej pociągiem albo busem więc dużo ze sobą nie wezmę...
Ja nie mam namiotu ale zakupię sobie jakiś i jakoś dam radę Wink
Ja tez chwilowo nie mam, ale moze uda mi sie jakis pozyczyc...
widzę ze spawa zlotu ruszyła więc ja ze swojej strony serdecznie zapraszam , teren odludzie ale takie nie do końca , natura ogólnie, warunki niestety będą spartańskie, woda jest, prąd jest, gril też, sklep niedaleko , a nawet dwa , łazienka tez będzie, warunek to namioty bo nie mam jeszcze tak wielkiej chałupy dopiero będzie się stawiać, najlepiej biega tu net w plusie lub w playu,
Net do picia piwa i smażenia kiełbaski na grillu... ahh ten XXI wiek...
Ktoś jeszcze chętny? Może na piszemy do niektórych userow indywidualnie?
Pissalem do kozackiego, ale sie nie odzywa, kogo jeszcze myslisz zaprosic ?
Alkomat, Pawilonek, shoter? Nie wiem, kto z nich ma tu dostęp, a kto nie.
Pawilonek i shooter z tego co pamietam maja tu dostep wiec powinni wiedziec temat, a Alkomat sie nie pojawil na forum od 2 mies, ale zawsze mozna napisac mu PRV.

EDIT: chociaz co do shooter-a moge sie mylic, moze tez lepiej napisac mu na PRV...
Panowie zainteresowani i ci mniej zainteresowani, termin potwierdzony 19 - 21 lipca (piątek - niedziela) . Ja prawdopodobnie pojawię się w piątek wczesnym wieczorem. Podróżował będę z Warszawy pociągiem, z tego co się dowiedziałem w okolicy znajdują się ze 2 sklepy więc raczej z pragnienia nie wyschniemy Tongue

Jeszcze prośba do Myszy, zadzwoń i z molestuj Rysha, może by się zechciał pojawić przypadkiem Wink
Spoko Zadzwonie
Mam dostęp tylko coraz rzadziej tutaj zaglądam. Zobaczę, może w tym roku się pojawię. Dam znać bliżej zlotu.
(13-06-2013, 23:43)showman napisał(a): Panowie zainteresowani i ci mniej zainteresowani, termin potwierdzony 19 - 21 lipca (piątek - niedziela) . Ja prawdopodobnie pojawię się w piątek wczesnym wieczorem. Podróżował będę z Warszawy pociągiem, z tego co się dowiedziałem w okolicy znajdują się ze 2 sklepy więc raczej z pragnienia nie wyschniemy Tongue

Jeszcze prośba do Myszy, zadzwoń i z molestuj Rysha, może by się zechciał pojawić przypadkiem Wink
Będę na 90%. Ślub we wrześniu więc muszę troszeczkę oszczędzać Smile Ale odłożę coś na tą uroczystość. Będę jechał z Białej Podlaskiej, przez wawę do poznania - po drodze wsiada KOZACKI. Musimy się ugadać jakim pociągiem jedziemy.

tel: [ukryłem z powodu przeniesienia wątku do działu ogólnodostępnego, Showman].
Rysh, ja tez jade pociagiem z Wawy wiec mozna sie dogadac jakos, ale to jak juz bede w PL bo z UK za drogo dzwonic Wink

EDIT:
Ja planowalem jechac pociagiem IR 56128 "SZCZELINIEC" , on jedzie z Wawy o 12.20, wysiasc trzeba we Wrzesni i przesiasc sie do innego bo stacja docelowa nazywa sie NEKLA, z tamtad wstepnie sie dogadalem z Robertem ze moze mnie/nas odebrac.
(19-06-2013, 10:04)showman napisał(a): Rysh, ja tez jade pociagiem z Wawy wiec mozna sie dogadac jakos, ale to jak juz bede w PL bo z UK za drogo dzwonic Wink
To git w 3 osoby już można elegancko jechać.
Ja planowalem jechac pociagiem IR 56128 "SZCZELINIEC" , on jedzie z Wawy o 12.20, wysiasc trzeba we Wrzesni i przesiasc sie do innego bo stacja docelowa nazywa sie NEKLA, z tamtad wstepnie sie dogadalem z Robertem ze moze mnie/nas odebrac.
Byłbym w Wawie o 8:32. Potem dopiero 13:20. Z przesiadkami nie chce mi się męczyć.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości