Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot OpenTTD 2014
Jak co roku już, spotykamy się razem z forumowiczami na "małego" grilla. W tym roku wybraliśmy mazury, data to 8-9 sierpnia. Proszę o informację kto jest zainteresowany dołączeniem. Jak będziemy mieli ilość osób zadeklarowanych, zaczniemy dzwonić za domkiem.

Pozdrawiam.
zajrzę Smile
Byle domek miał prysznic tym razem, ale co tam Rysh wiadro styka zawsze Big Grin
Wiadro jest zarezerwowane na piwo. Spoko, jezioro będzie.
Kurde, nie pamiętam czy na ostatnim zlocie mówiłam, że będę na następnym. A skoro nie pamiętam jak mówiłam, a pewnie mówiłem, to nie wypada nie być jak się mówiło że się będzie. Co nie?
Witam,
Osoby chętne do przyjazdu proszę o złożenie rezerwacji telefonicznej.
http://www.zamordeje.eu/rezerwacja/index.html
Cena: 60PLN/doba
Czas pobytu: 2 doby
Termin: 8-10 sierpnia

Dobierzcie się w dwójki, trójki lub 5 osób (apartament).
Proszę także o informację w tym temacie po rezerwacji w celu potwierdzenia wizyty.
Chciałbym jeszcze przypomnieć, że im wcześniej zarezerwujecie, tym większe szanse, że pokoje jeszcze będą.
Jeśli ktoś chce wyżywienie - śniadanie, obiad, kolację - to jest do uzgodnienia na miejscu.
Konieczność wpłacenia zaliczki/całej kwoty. Szczegóły uzyskacie podczas rezerwacji telefonicznej.
Szkoda, akurat w ten weekend mam zlot w Ostrowie wlkp.
Ale cisza... chyba nikt nas nie lubi, albo wszyscy się nas boją i dlatego nikt nie chce przyjechać...
Ja juz sie dowiadywalem i w tym terminie urlopu nie dostane Sad
przyjadę specjalnie po to żeby Was wkurzać niepiciem piwa Big Grin mogę mieszkać z każdym, byle nie Ryshem... już raz mnie budził w środku nocy i kazał z nim pić Big Grin
Kozacki Ty sobie pokój tam ogarniaj jakoś bo już wszyscy inni zarezerwowali z tego co wiem...
Chyba Alki jest do pary.
Ano, nie mam jeszcze rezerwacji.

Więc jak by ktoś chciał się jeszcze wbić na trzeciego czy coś to pisać. Ja to na dniach chwiałbym już to ogarnąć.
Miejsce zlotu nieaktualne. Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać w tym dziale. Nocleg darmowy. Szczegóły co do lokalizacji i przebiegu imprezy podam na pw.
To jest zlot czy nie ma ??
Zgodnie z tym co Mouse napisał, zlot jest termin bez zmian, jedynie miejsce się zmienia, jak ktoś wyraża chęć przyjechania to dostanie informacje o miejscu na PRV.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości