Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZLOT OTTD POLSKA (ADMINI+GRACZE) INTEGRACJA
(28-08-2012, 09:33)showman napisał(a): Trasa Warszawa - Poznan - Warszawa. Przewoznik Showman's Transport.

A tak serio to jade samochodem wiec jakas mala skladka na paliwo i ew browarek dla kierowcy Big Grin

"Piłeś nie jedz... frytek" Tongue
KJ, daleko jest od Ciebie na Maltankę?
(01-09-2012, 12:29)niemiec napisał(a): KJ, daleko jest od Ciebie na Maltankę?

W Maltance jako ciuchci są super małe ławeczki, w sensie, że nie ma prawie miejsca na nogi XD Polecam Termy Maltańskie jak będziecie. Jest też basen olimpijski (że długość), ale jedźcie od rana (ok. 9) bo mało ludzi (w tygodniu), a są Happy Hours, gdzie jest taniej. Oczywiście jeżeli w tygodniu możecie Wink
ok 25 min tramwajem, o przepraszam baną Tongue
(28-08-2012, 12:00)Daniel94 napisał(a): KJ co masz na myśl "to się namyśl zrobimy z Ciebie wkońcu meżczyznę" xD?bo coś czuje że coś złego Tongue

Nic złego, trochę gardło Ci wypalimy + pilot głowy i gotowe Big Grin

Nie przejmuj się czas będziemy mieli także napewno dotrzemy Big Grin

Dokładne namiary:
Słuchajcie wyślijcie mi na PW kto na 100% jest to wyśle wszystko mam sporo roboty w robocie, szef ma okres więc jest gnój Tongue Także wyśle zwrotną wiadomość z dokładnymi namiarami Smile

I tak przy okazji chciałbym aby każdy z nas przed zlotem zastanowił się nad przyszłością forum i pomysłami nad jego rozwojem, usiądziemy w kółeczku nie koniecznie przy ognisku prawdziwym, ale domowym i będziemy dyskutować, także wytężmy nasze szare komóreczki bo im ich więcej tym lepiej Big Grin
Ja już wiem co miałeś na myśli mówić domowe ognisko Big Grin
Exclamation 
No więc Panowie trochę się pokomplikowało i stąd wychodzą nastepującę problemy:
1) nocleg, który proponowałem u Siebie jest nieaktualny, jeden człowiek Sobie u mnie ostro nagrabił bo źle powtórzył koledze, który wcześniej przyjeżdża na studia, to co ja zaproponowałem, wynająłem jedno mieszkanie studentom i kolesia nie znam, zadzwoniłem do kolegi którego znam aby powtórzył temu, co się wprowadza, że na weekend chce jeden pokój pożyczyć dla was i nawet powiedziałem, że zrzuta po 10zł będzie na rachunki i przecież kolega też się może przyłączyć do naszego grona jak coś a nóż widelec, spodoba mu się gra w Opena i prosiłem go o to aby kolega się ze mną skontaktował jak już odbierze mieszkanie, to ten debil zadzwonił do niego i powiedizał mu, że on musi się wyprowadzić na weekend bo ja z kolegami tam wpadam i go tam nie może być, co za beton brak słów, później Ojcec tego chłopaka do mnie wydzwaniał, że on ma umowę najmu i płaci za to mieszkanie i Sobie nie życzy żadnych libacji LOL poczułem się jak zwierze ciągnące wateche do wodopoju, która wszedzie robi syf, a to gruba przesada, nawet nie pomogło to, że wyjaśniełem facetowi w czym rzecz Sad a poza tym dziewczyna, która wynajmuje u mnie pokój zdecydowała się wcześniej zamieszkać i też jest lipa.
2) nie wiem jak z noclegami w Poznaniu bo byłem święcie przekonany, że wszystko uda się normalnie

Jak widzicie rzecz tyczy się noclegu i alternatywy:
1) ten koleś co ma zamieszkać w tym mieszkaniu przyjeżdża w środe mogę z nim na osobności pogadać i może się uda z tym noclegiem w mieszkaniu, którę wynajmuję.
2) przenosimy zlot na wieś do mnie 100km od Poznania ale uspokoję jest to Konin, pociągi normalnie kursują co rusz jest prysznic itd. Wink

Także widzicie jak narazie jest lipa Petra odbiorę z dworca w Poznaniu w Piątek specjalnie się zwalniam z roboty bo on aż z Czech jedzie, jeden koleś tak namieszał i w dodatku jeszcze ta dziewczyna kiedy miałem plan awaryjny chce się tu akurat w ten weekend zwalić, nie wiem przmyślcie sprawę, mogę zrobić tak, że zgarnę Petra z dworaca pojadę do Konina z nim i Roberta też po drodzę zabiorę, a szczegóły dojazdu i co i jak napiszę w Środę wieczorem tym co na 100% jadą. Może będzie tak, że opcja z mieszkaniem jednak wypali i wszystko pójdzie zgodnie z planem, a jak nie to jest ta alternatywa wcale nie gorsza zapewniam. Lub też uda mi się znaleść nocleg dla was w Poznaniu z pomocą Roberta, jest dużo opcji. Więc nie wiem do Środy się wszystko wyjaśni, pytanie pozostaje jedno albo dwa. Czy jesteście za opcją alternatywną czyli Koninem w razie gdyby? i czy jakbym nic z Robertem nie skurał z noclegiem czy dalibyście radę coś Sobie znaleść na terenie Poznania wiadome, że pomoge jakbyście nie dali rady. Cóż pozostaje mi tylko jak narazie przeprosić was, że tak wyszło sam jestem wkurwiony Sad
Jeśli byś mnie w niedzielę zawiózł do Poznania na dworzec, to jak dla mnie może być Konin.
[Obrazek: tumblr_m3yr3wiBcp1qds0ax.jpg]
Dajcie inny termin!
(10-09-2012, 08:24)Rysh napisał(a): Ja już wiem co miałeś na myśli mówić domowe ognisko Big Grin

Wink

(10-09-2012, 21:56)Rysh napisał(a): [Obrazek: tumblr_m3yr3wiBcp1qds0ax.jpg]
Dajcie inny termin!

też bym chciał abyś był Big Grin

(10-09-2012, 18:44)niemiec napisał(a): Jeśli byś mnie w niedzielę zawiózł do Poznania na dworzec, to jak dla mnie może być Konin.

nie ma problemu i tak musze do Poznania do pracy jechać Wink
Konin spoko, będę miał bliżej Cool
Mi to wszystko jedno gdzie jadę, Poznań, Konin... To gdzie tego noclegu szukać w końcu? ;>
KJ u mě je malí problem mám bilet do Poznan GL a ne mám bilet do Konin
Bierze ktoś aparat czy ja mam swój targać?
Dobra Panowie już wszystko jasne, byłem pogadałem z kolesiem i ogólnie byłoby dobrze, ale 2 lokator zwala sie do 2 pokoju, który myślałem, że wolny będzie. Pozostaje mi przenieść wszystko do Konina, tylko po 1 musielibyśmy synchronizować dojazdy czyli:
1) kto będzie w Piątek i o której napisze na PW jutro rano co i jak
2) kto w Sobotę chociaż wolałbym abysmy wszyscy zebrali się już w Piątek w miarę możliwości

(12-09-2012, 00:26)Petr CZ napisał(a): KJ u mě je malí problem mám bilet do Poznan GL a ne mám bilet do Konin

odbiorę Cię z dworca tylko napisz mi którym vlaku będziesz i o której

Napiszczie mi jeszcze raz na PW kto na 100% będzie i o której czy w piątek czy w sobotę wtedy podam indywidualnie do każdego jak dojechac by trafić

NIE ZAPOMNIJCIE SPIWORÓW I KARIMAT!!!
Czekam na Myszę i wyruszamy z Pszczyny.
Się działo Big Grin dzięki Panowie było super Big Grin hehe ale wkońcu niech mnie ktoś nauczy jak na tego harda się wchodzi Big Grin
KJ, fotki jakieś masz?
Mam Rysiu ^^ wrzucę dzisiaj po robocie jak do chaty wróce Wink
(17-09-2012, 07:57)KJ(KeyJey)[PL] napisał(a): wrzucę dzisiaj po robocie jak do chaty wróce Wink

Długo wracasz. Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości