Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZLOT OTTD POLSKA (ADMINI+GRACZE) INTEGRACJA
Big Grin 
[Obrazek: 576letsparty.png]

Witam Panowie Big Grin

Chciałbym abyście wykreślili 2 dni ze swojego grafiku na zlot odlot we wrześniu Tongue

MIEJSCE: Poznań
DATA: 14 września
CZAS TRWANIA: 2-3 Dni
NOCLEG: Kamienica (około 8 miejsc dotyczy Adminów + wyjątki ujęte w OPISIE DLA ADMNIÓW) + Tanie noclegi na terenie miasta Poznań
ATRAKCJE: dosłownie wszystko co przyjdzie do głowy + PS3 dla wytrwałych na afterparty xD (jak macie jakieś gierki to możecie zabrać)

OPIS DLA ADMINÓW: nocleg zapewniam ja, musicie mieć ze sobą karimaty+śpiwory, aczkolwiek będę musiał pobrać 10zł od każdego z was na ogrzewanie gazowe, które zapewniane jest przez piec grzewczy a on daje popalić w rachunkach za mieszkanie. Warunki nie będą konfortowe, ale pociesze was za to 10 zł jest ciepła woda i prysznic. Pomieszcze was w moim pokoju, damy radę Big Grin zaznaczam przy okazji, że mieszkanie jest moje na własność więc nie będzie problemów Smile dokładny adres na PW wyśle dla tych na 100% zdecydowanych (również dotyczy Alkomata i tj+)

OPIS DLA GRACZY: zapraszam również jesteście mile widziani Smile szczegóły tanich noclegów w Poznaniu również zainteresowanym na 100% prześle na PW Smile rzecz jasna intergacja przedewszystkim taki jest zamysł tego zlotu wkońcu. Oprócz tanich noclegów prześle swój numer tel. jakby były problemy z dotarciem służe pomocą Smile

pozdrawiam
KJ(KeyJey)[PL]
i czekam na wasze odp. do topiku Smile
no to ja się melduje
No jak to tak, bez mnie...? Wasze niedoczekanie Tongue
Jeśli mi się grafik nie zmieni, to będę. Trochę późno będę kończył robotę w piątek, ale jakoś dam radę Tongue
będę i ja tym razem nie pomieszam dat Big Grin
(23-08-2012, 22:51)EL_Fuego PL napisał(a): no to ja się melduje

100% czyli wysyłam Ci moje namiary Wink

(23-08-2012, 22:55)showman napisał(a): No jak to tak, bez mnie...? Wasze niedoczekanie Tongue

tak samo 100% też prześle Big Grin Showman'ku wszyscy na Ciebie będziemy czekać Wink

(23-08-2012, 22:56)niemiec napisał(a): Jeśli mi się grafik nie zmieni, to będę. Trochę późno będę kończył robotę w piątek, ale jakoś dam radę Tongue

niemiec też na 100% plus no rzecz jasna karniaki Tongue

(23-08-2012, 23:01)KOZACKI BOHUN napisał(a): będę i ja tym razem nie pomieszam dat Big Grin

Kozacki pozostaw mnie mieszanie, chociaż wiem, że z tobą będzie cieżko xD też na 100% wyspisuje Ci dane noclegowe Smile
Wybieram się. Zarezerwowałem termin w moim terminarzu Wink Będę w piątek wieczorem do niedzieli (chyba do rana). OK. 15:00 muszę być w Krakowie, więc nie wiem do końca datę odjazdu, ale przyjadę chociaż na 1 wieczór!!! Wink

PS. Niemiec: Mogę Cię zabrać w 1 stronę jak będzie nam obu pasować.
Mam wesele :/
Będę miał tylko 25 minut, aby z roboty zdążyć na pociąg. Mysza, byłoby fajnie, gdybyś mnie zabrał Tongue
Hmm ja bym mógł wpaść ale jest problem u mnie z Gdyni bo nie mogę nigdzie znaleźć stanowiska kasowe żeby się spytać ile kosztuje Bilet TLK na Poznań i na powrót :<.Ale te dni pasują dla mnie jak w 10.Postaram się być jakoś nawet na rowerze jak mi się uda xD
(24-08-2012, 22:29)Daniel94 napisał(a): Hmm ja bym mógł wpaść ale jest problem u mnie z Gdyni bo nie mogę nigdzie znaleźć stanowiska kasowe żeby się spytać ile kosztuje Bilet TLK na Poznań i na powrót :<.Ale te dni pasują dla mnie jak w 10.Postaram się być jakoś nawet na rowerze jak mi się uda xD

sztuczny problem sprawdź w necie
za chwile będą linki na wynajem tanich noclegów możliwie jak najbliżej lokalu KJ, taką mam nadzieje bo ostatnio nam targi weszły i był problem z hostalami w centrum nie wiem jeszcze jak to sie ma do naszego terminu więc proszę o cierpliwość
Szkoda chłopaki, inny termin (późniejszy najlepiej) bardziej by mi pasował. A wody bym się z wami napił Wink

Mieszkam w Poznaniu Big Grin Ale i tak nie przyjdę.
o to linki z tanimi hostelami
http://www.eholiday.pl/noclegi-zg3713.html
http://meteor-turystyka.pl/ddhostel-poznan,poznan.html
http://www.mojenoclegi.pl/nocleg-pozna%C...ostel.html
terminy dostępności nie sprawdzałem więc proszę o sprawdzenie we własnym zakresie, wrazie potrzeby bede szukał kolejnych ofert
Jezeli nic sie nie zmieni to ja wyjade z Warszawy prawdopodobnie kolo godziny 23 w piatek wiec w Poznaniu bym byl tak na 3 w nocy. Niestety wczesniej nie dam rady. Z tego co wstepnie rozmawialismy to Kozacki jedzie ze mna Smile , jak ktos z okolicy jeszcze chetny to moge zabrac... tanie bilety mam Tongue
(24-08-2012, 15:53)Mouse napisał(a): Wybieram się. Zarezerwowałem termin w moim terminarzu Wink Będę w piątek wieczorem do niedzieli (chyba do rana). OK. 15:00 muszę być w Krakowie, więc nie wiem do końca datę odjazdu, ale przyjadę chociaż na 1 wieczór!!! Wink

PS. Niemiec: Mogę Cię zabrać w 1 stronę jak będzie nam obu pasować.

no i pasi Wink

(24-08-2012, 22:29)Daniel94 napisał(a): Hmm ja bym mógł wpaść ale jest problem u mnie z Gdyni bo nie mogę nigdzie znaleźć stanowiska kasowe żeby się spytać ile kosztuje Bilet TLK na Poznań i na powrót :<.Ale te dni pasują dla mnie jak w 10.Postaram się być jakoś nawet na rowerze jak mi się uda xD

to się namyśl zrobimy z Ciebie wkońcu meżczyznę Big Grin i daj znać w 100% w następnym poście

(25-08-2012, 00:25)Rysh napisał(a): Szkoda chłopaki, inny termin (późniejszy najlepiej) bardziej by mi pasował. A wody bym się z wami napił Wink

wiadro też skołuje wiesz, żem Twój miszcz Zeng w pojeniu Cię wodą Big Grin

(25-08-2012, 14:04)Barti002 napisał(a): Mieszkam w Poznaniu Big Grin Ale i tak nie przyjdę.

nie dziwota pozwolenie od mamy wymagane Big Grin

(27-08-2012, 18:19)showman napisał(a): Jezeli nic sie nie zmieni to ja wyjade z Warszawy prawdopodobnie kolo godziny 23 w piatek wiec w Poznaniu bym byl tak na 3 w nocy. Niestety wczesniej nie dam rady. Z tego co wstepnie rozmawialismy to Kozacki jedzie ze mna Smile , jak ktos z okolicy jeszcze chetny to moge zabrac... tanie bilety mam Tongue

gra gitara jakoś was z dworca odbierzemy Big Grin

Do wszystkich:
Namiary będę wysyłał 1 września jestem w trakcie zmainy kompów, dotyczy mojego lokum i tanich noclegów na terenie miasta Poznań Wink
(27-08-2012, 18:19)showman napisał(a): Jezeli nic sie nie zmieni to ja wyjade z Warszawy prawdopodobnie kolo godziny 23 w piatek wiec w Poznaniu bym byl tak na 3 w nocy. Niestety wczesniej nie dam rady. Z tego co wstepnie rozmawialismy to Kozacki jedzie ze mna Smile , jak ktos z okolicy jeszcze chetny to moge zabrac... tanie bilety mam Tongue
Skład masz tanie bilety? Tzn jakie? Bo ja już ulgi przykładowo nie mam :p
Trasa Warszawa - Poznan - Warszawa. Przewoznik Showman's Transport.

A tak serio to jade samochodem wiec jakas mala skladka na paliwo i ew browarek dla kierowcy Big Grin
KJ co masz na myśl "to się namyśl zrobimy z Ciebie wkońcu meżczyznę" xD?bo coś czuje że coś złego Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości