Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnieje propozycje.
Turniej z Cargodist na pewno będzie, natomiast myślę że poczekamy z tym do momentu kiedy wyjdzie wersja stable z tym dodatkiem, ułatwi to trochę sprawę i nie trzeba będzie tłumaczyć ludziom ze muszą pobrać inna wersje itd...

Kolejna sprawa turniej z mapą Polski autorstwa pAter-a na 100% się odbędzie i to prawdopodobnie w najbliższym czasie.

Co do turnieju rozciągniętego w czasie na 2 dni to z tym może być problem gdyż już przy turniejach trwających 5 godzin ludziom się nudzi ta gra już nie mówiąc o tym że czas trzeba wygospodarować i to sporo, nie myślę tylko o sobie ale też o graczach właśnie. Sami dobrze wiecie że często bywa tak że ktoś chce zagrać ale coś tam... a jak będzie trzeba np 2 dni po 5 - 6 godzin znaleźć to już widzę że to masakra będzie.

Turniej na małej mapie 512 x 512 bardzo mi się podoba ten pomysł, tylko wtedy widział bym to tak, że kopalnie nie należą do jednego gracza tylko każdy może z nich korzystać, jest konkurencja i lepszy wywiezie więcej towaru.

Co do turnieju na klimacie cukierkowym, ja tyle zioła w domu nie mam żeby tak grać ale jeżeli znajdą się chętni na taki pojedynek to czemu nie.

Kończąc bardzo mi się podoba pomysł turnieju "Polska w budowie" i coś takiego też będę chciał prawdopodobnie zrobić, tylko jakiś fany set samolotów jak by ktoś podpowiedział bo na standardowym to raczej mi się nie widzi to...
turniej na najlepszy save:
generujemy mapę bądź wybieramy scenariusz, dajemy graczom np 2 tygodnie ale z ograniczeniem gry między np 1919 a 2050 i wygrywa gracz który po tym okresie wykaże się największym zyskiem albo np najlepiej odwzorowaną realnością połączeń.
Grfy z samolotami:
Av8 aviators aircraft set
World Airlines set(ten byłby fajny do tego bo są nawet samoloty PLL LOT Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości