Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnieje openttd.prochy.pl [ZAKOŃCZONY]
1. Turniej OTTD server TEAMS Cool

START:
16.12.2009 środa 20.00

ZAKONCZENIE TURNIEJU I OGŁOSZENIE WYNIKÓW:
16.12.2009 środa 24.00

CZAS TRWANIA TURNIEJU:
4h

Zgłoszenia:
1. Mouse
2. Alkomat
3. Yutek
4. Tj+
5. Rysh (nie zjawił się)
6. Samorajp (nie zjawił się)
7. KOZACKIBOHUN pl
7. Wojtas
8. Nowy
(lista zamknięta)

prowadzący turniej i komenator:
KJ(KeyJey)[PL]

UWAGA!!!
1. CHĘTNYCH PROSZĘ O NAPISANIE POSTA Z WYRAZEM CHĘCI UCZESTNICTWA, PO ZAPEŁNIENIU POWYŻSZEJ LISTY, UCZESTNICZENIE W ROZGRYWCE BĘDZIE NIEMOŻLIWE.
PODCZAS TRWANIA TURNIEJU NIE BEDZIE MOŻNA GRAĆ ACZKOLWIEK MOŻNA OBSERWOWAĆ PRZEBIEG ROZGRYWKI.

2. MOŻNA GRAĆ SAMEMU LUB W DRUŻYNIE (drużyny tylko 2-osobowe na 1 firme)

3. ZASADY ZLICZNIA PUNKTÓW W DZIALE "KLASYFIKACJA", JEŻELI CHODZI O DRUŻYNOWE ZAJĘCIE MIEJSCA PUNKTOWANEGO, PO RÓWNO ZOSTAJĄ ONE ZAPISANE OSOBĄ, KTÓRE WSPÓLNIE PROWADZIŁY FIRME

Turniej noworoczny (lista startowa): http://openttd.prochy.pl/thread-369-post...ml#pid3002
Pozdrawiam i zachęcam do uczestnictwa!!!
KJ(KeyJey)[PL]
Zgłaszam się Big Grin
kiepski dzień tygodnia...nie lepiej zrobić w piątek?Niektórzy mają szkołe/prace.
Shoter akurat specjalnie zrobiłem tak godzinowo aby każdy zagrał na spokojnie jest to turniej inauguracyjny wieć sądzę, iż warto w nim wźiąść udział Smile 20-24 po 24 siusiu paciorek i spac Wink
Bardzo chętnie obejmę pozycje lidera kwalifikacji Tongue
Proszę o wpisanie na listę uczestników.
Swietna inicjatywa Smile

Prosze mnie dopisac na liste startowa.

Pozdrawiam
Szkoda ze taki dzien Sad niestety nie dam rady, ale postaram sie wpasc zeby wogole zobaczyc jak wygladaSmile
od dawna śledze forum prochy ale kompletnie nie znam zwyczajów panujących na serverze a chętnie bym zagrał... jeśli jest ktoś zainteresowany to bym dopisał się do kogoś do teamu jako pomocnik gdy będzie już więcej roboty. Troche gram już w Opena więc zasady znam jak ktoś szuka pomocnika piszcie na pw jeśli nie będzie chętnego obejrze sobie turniej jako obserwatorSmile
Chętnie zajmę wolne miejsce na tej łajbie. Proszę o dopisanie do listy kamratów.
tj+, może dołączysz do mnie?

KOZACKI BOHUN, możesz wystartować sam. Nie wiem czy będzie możliwość dołączenia w późniejszym czasie, gra startuje o 20 a potem można tylko patrzeć.
Tj+, milo Cie widziec Smile

Szykuje sie ostra rąbanina Wink jeszcze jak Mous z Tj+ polacza sily to pozostali beda mogli pograc najwyzej o 2 miejsce Wink ( prosze nie myslec ze mi to przeszkadza, wrecz przeciwnie. Chetnie popatrze na gre na wysokim poziomie)

Zapowiada sie smakowicie, jednym slowem Smile
Ja bym zagrał ale nie wiem jak będe czasem dysponował Wink
Ja nie zapisałem się żeby wygrać tylko żeby pograć z kimś konkretnym Big Grin
czyli Rysh podepne cię pod liste jak jednak nie dasz rady to napisz Smile

pozycje na liscie od 1-8 to liczba firm, jak chcecie drużynowo podejść to napiszcie wówczas podepne 2 osób pod jedną pozycje startową czyli firmę Smile

uufff mrrrr szykuje się niezła potyczka Smile Big Grin
czy start serwera bedzie wg. standardowych ustawien ? Inczej pytajac: od jakiego roku zaczynamy rozgrywke?
Ja wole z kimś zagrać słabszym, jak nie będe to nie będe. Raczej nie będe miał czasu napisać że mnie nie będzie Smile
Rysh nie pij już bo wątpię, że była osoba, która czytała twojego posta i sie nie uśmiała Tongue
Ja tam mogę z chęciom z kim zagrać w drużynie, nawet osoba która nie załapie się na własną firmę a chciałaby zagrać może być przypisana do mnie. Wystarczy że zniesie to że prostuje i łagodzę każdą trasę i każdy zakręt który wybudowała ;]
Yutek
Start 1930 orientacyjnie 4h to będzie jakieś 20 lat czyli koniec okolo 1950 roku aczkolwiek po wybicu 24 turniej zostanie zakonczony, ja bede na serwerze tak koło 19.30 aby wszystko przygotować na wasze przybycie no i o 20 zaczyna sie rozgrywka Smile
KJ tylko pamiętaj masz robić save co miesiąc żebym nic nie stracił bo sykuje się zacięta walka. Albo nagraj filmik, potem na YouTube i będzie reklama Big Grin
Ja pewni zaglądnę na chwile popatrzeć ale przez cały czas nie mogę być :/

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości