Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turnieje Shoutbox (wasze propozycje, wrażenia z turniejów, rozmowy na ich temat)
to jak mam zmienić termin na niedziele czy sobota może zostać?
3.04.2010 ---> 4.04.2010?
Soba!
Głosujmy, ankieta gotowa Wink
Zabrakło w ankiecie inny dzień tygodnia. Ale spam poszedł na sobota-niedziela wiec się nie czepiam ;p
OK w takim razie zostaje sobota Wink dalej dalej jeszcze paru chętnych brakuje a turniej wydaje mi się ciekawy Wink
pomyślałem już o następnym Big Grin
Zrobiłem nowy config na TEAM's. Włączyłem również opcję Tworzenia miast, poziom trudności serwera oceniam na hard. Co w związku z tym? Odnośnie opcji budowy miast, myślę że można by zrobić kolejny raz konkurs rozbudowy miasta, jednak...

Główną zabawą było by, najpierw szybkie uzbieranie pieniędzy na miasto a później umiejętne jego rozbudowanie.
Myślę że ciekawsza taka akcja by była Wink
KJ ostatnio zajety. Chcialbym zaproponowac turniej dla zmotorywowanych, bez pociagow, tylko samochody. Wiem, ze KJ tez ma to w planach Tongue
ale pod warunkiem wyłączenia psucia bo wszystko się zakorkuje
tez jestem za Tongue
Panowie zróbcie ankietę - w temacie dodajcie TURNIEJ - ja osobiście jestem przeciw, nawet bym podwyższył cenę pojazdów.
Co ma być celem rozgrywki?
Ja się wstrzymam z oceną takiego turnieju przed podaniem szczegółów, takich jak NewGRF i cel rozgrywki.
Bo nie wydaje mi się że granie na standardowych zestawie samochodów jest dobrym pomysłem?
przed chwila skonczylem grac na bigerze limit samochodow 600 i nie wystarczało zeby wozic stal do fabryki i towary do miasta a nie bylo do przejechania wiecej niz 1/3 mapy!! wiec nie wiem jak my to mialo wygladac zeby funkcjonowalo!! zwlaszcza ze bawilem sie tylko w rude stal i towary! a jak by dorzucic cos jeszcsze to 1500 pojazdow to mało!!
Dobrze gadać polać mu!
moja propozycja zmian configu:
-brak awarji pojazdów
-limit pojazdów 2000 (co najmniej)

dobrze byłoby dać jeszcze jakiś mod żeby pojazdy w eGRVTS v1.0 były tak z 10 razy droższe bo pojazdy po 3k funtów to troche mało i szybko by się zrobiła masówka a nie budowa z głową.

warunki wygranej: myśle że w tym przypadku najlepiej będzie brać pod uwagę ilość przewiezionego ładunku ale bez kombinowania że wszystko wysyłamy do serwisu i tuż przed końcem puszczamy.
Witam wszystkich wybaczcie, że dział turniejowy troche kuleje to się niebawem zmieni w Klasyfikacji Generalnej ogłosiłem kolejne turnieje nad którymi zacząłem pracować, zostaną ogłoszone niebawem aż 3 w których zapraszam wszystkich do uczestnictwa, ponadto planuje wprowadzenie raz na jakiś czas turnieju w którym nie tylko będą punkty do klasyfikacji generalnej, ale również mała nagroda Wink

pozdrawiam
KJ(KeyJey)[PL]
kiedy zawitają nowe turnieje?
Zawitają Bohun po 17 września, naprawdę przepraszam wszystkich, jak już wcześniej wspominałem mam poprawki ale niebawem wszystko się pojawi proszę wieć o doze cierpliwości Wink
Panie psorze, sesja zaliczona?
niezaliczona ech kurwa :/ ale spoko są jeszcze warunki ^^
Nowe zasady zlicznia punktów i zasady gry znajdziecie w dziale Klasyfikacja Generalna, które będą obowiązywać od nastepnych turniejów

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości