Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej Magistral War server BIGGER start 18.00 sobota 8.01.2011 [ZAKOŃCZONY]
Start:
-8.01.2011 godz. 18.00

Koniec:
-8.01.2011 godz. 23.00

Data rozpoczęcia gry:
-1945

Czas trwania rozgrywki:
-5h

GRF'y potrzebne do rozgrywki i info:
- Polish PKP set v1.6
- eGRVTS v1.0
- max Pociągi: 5000
- max Samochody: 0
- max Samoloty: 0
- max Statki: 0
- wyłaczone brakedowny (zepsucia)
- kredyt: 1,2mln zł

Lista startowa (lista zamknięta): (nawiasy przy nikach znikną po potwierdzeniu udziału w turnieju)
1. Daniel94
2. EL_Fuego PL
3. bvader95
4. KJ(KeyJey)[PL] i niemiec
5. shoter i KOZACKI BOHUN
6. Alkomat
7. (tj+)(nieobecny)
8. Czajnikowiec
9. (rczopka)(nieobecny)
10. Petr Cz i Razmir
11. Wichru
12.
13.
14.
15.

UWAGA:

1. TURNIEJ ODBYWA SIĘ NA ZASADZIE PROWADZENIA FIRMY PRZY UŻYCIU TYLKO I WYŁĄCZNIE POCIĄGÓW, ZWYCIĘŻA FIRMA, KTÓRA MA NAJWIĘKSZY INCOME (PRZYCHÓD) PRZY ICH UŻYCIU W SKALI ROKU POPRZEDZAJĄCEGO ZAKOŃCZENIE ROZGRYWKI

2. MOŻNA GRAĆ SAMEMU LUB W DRUŻYNIE (drużyny tylko 2-osobowe na 1 firmę)

3. ZASADY GRY W TURNIEJACH JAK I ZLICZNIA PUNKTÓW W WĄTKU "ZADADY GRY W TURNIEJACH I PUNKTACJI", JEŻELI CHODZI O DRUŻYNOWE ZAJĘCIE MIEJSCA PUNKTOWANEGO, PO RÓWNO ZOSTAJĄ ONE ZAPISANE OSOBĄ, KTÓRE WSPÓLNIE PROWADZIŁY FIRME

4. CHĘTNYCH PROSZĘ O NAPISANIE POSTA Z WYRAZEM CHĘCI UCZESTNICTWA W TYM TOPICU, PO ZAPEŁNIENIU POWYŻSZEJ LISTY, UCZESTNICZENIE W ROZGRYWCE BĘDZIE NIEMOŻLIWE.PODCZAS TRWANIA TURNIEJU NIE BEDZIE MOŻNA GRAĆ ACZKOLWIEK MOŻNA OBSERWOWAĆ PRZEBIEG ROZGRYWKI "(TOPIK ZOSTANIE ZAMKNIĘTY PO ZAKOŃCZENIU TURNIEJU, WSZELKIE KWESTIE UZGODNIENOWIE CO DO DRUŻYN KIERUJCIE DO TOPICU "TURNIEJE Shoutbox (wasze propozycje, wrażenia z turniejów, rozmowy na ich temat)" TYLKO NIE TUTAJ BO TUTAJ PROSZE O JEDNOZNACZNĄ ODP. CO DO UCZESTNICTWA

5. KRÓTKIE INFO TURNIEJOWE

6. PAMIĘTAJCIE O PUNKTACJI DODATKOWEJ NIE ZWIĄZANEJ Z TEMATYKĄ DANEGO TURNIEJU (PUNKTACJA DODATKOWA) "ZADADY GRY W TURNIEJACH I PUNKTACJI"

Zachęcam do uczestniczenia w turnieju i pozdrawiam
KJ(KeyJey)[PL]
Biore udział w turnieju z Czajnikowcem Big Grin!!
ja tez sie zgłaszam, a tak na marginesie nie bedzie nic w świeta ? zadnego turnieju , to kupa wolnego czasu
nom właśnie cos by sie przydało na święta ;(
E e e Daniel, po tej porażce ze mną chcesz być ze mną w drużynie? ^^ Skoro tak to spoko, pamietaj najwazniejszy jest start Wink
Zgłaszam się (jednakże wszystko zależy od siły wyższej)
(02-12-2010, 22:32)Czajnikowiec napisał(a): E e e Daniel, po tej porażce ze mną chcesz być ze mną w drużynie? ^^ Skoro tak to spoko, pamietaj najwazniejszy jest start Wink

troche jestem wkurzony na ciebie ale to tylko gra ^^
Może jeszcze coś wymyśle w Święta ;P ale tutaj kierujcie tylko posty z chęcią uczestnictwa w turnieju Smile pkt.4 przeczytajcie Smile
zgłaszam sie,fajnie walczy sie na pociagi :]
zgłaszam się! w teamie razem z shoter'em
potwierdzam to co mówi bohun
Pisze się. Ktoś mnie chce lub do mnie?
(30-12-2010, 16:10)niemiec napisał(a): Pisze się. Ktoś mnie chce lub do mnie?

hehe jesteś ze mną Big Grin
Coraz więcej zacnych graczy Tongue zapowiada się ciekawy turniej, proszę o wpisanie mnie na listę startową.

Edytka: Zaklepuje sobie kolor zielony :p
Proszę o dopisanie do listy startowej (w nawiasie)
Ja też chętnie się dopisze, tylko nie wiem czy być w teamie, czy samemu tylko nie wiem czy samemu dam rade z takimi wymiataczami Wink
(30-12-2010, 22:23)Czajnikowiec napisał(a): Ja też chętnie się dopisze, tylko nie wiem czy być w teamie, czy samemu tylko nie wiem czy samemu dam rade z takimi wymiataczami Wink

Zapisałem cię już Tomek jesteś z Danielem ale jak chcesz możesz być sam Wink dasz rade najwyżej możesz się pokuśić o punkty dodatkowe nie związane z tematyką danego turnieju Smile

Co do reszty już was zapisałem Smile hehe tj wkońcu się pojawiłeś myślałem że już na dobre zostajesz na serverach lva Wink

Zapowiada się gruba rywalizacja o punkty ^^
a wiesz co, spróbuje sam tym razem, co tam ze moze sie nie udać... Wink
(30-12-2010, 23:35)Czajnikowiec napisał(a): a wiesz co, spróbuje sam tym razem, co tam ze moze sie nie udać... Wink

ok to wpisze cię do osobnej firmy Smile
coś czuje że będzie się działoSmile aby tylko wszyscy się pojawiliSmile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości