Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Towary tylko do sklepów - czy jest taki dodatek?
MyBB 
Hej, zna ktoś z was dodatek, który sprawia, że towary, żywność itp. można dostarczać tylko do określonych przedsiębiorstw np. sklepów i nie w dowolnych ilościach lecz takich uzależnionych choćby od wielkości miasta? Jest ECSext.grf Zapkiego, ale jest on dedykowany dla przemysłu ECS i nie da się go swobodnie połączyć np. z FIRS'em albo standardowym przemysłem. Limity magazynów też są w nim raczej tylko teoretyczne - w praktyce ciężko jest je osiągnąć.
Ważne jest, aby dodatek wyłączał akceptowalność tych towarów przez budynki miejskie.
Nie wiem czy w tej grze jest ale np. w Locomotion są osobne budynki dla niektórych dóbr dla miasta (dla przykładu automobiles (z jednego z dodatków) mają sklepy samochodowe do których można owe pojazdy dostarczyć i nie da się do normalnych budynków tego zrobić).
Jeśli chciałbyś, żeby budynki w mieście miały swoją określoną "pojemność", to niestety trzeba zrobić je jako przedsiębiorstwa.
Co do tego pierwszego pytania to chyba najlepszy jest SPI, ale w poszczególnych sytuacjach to nie jest to co chciałeś, niestety Sad
Nie mam pojęcia, ale podbijam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości