Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Best of the HARD
Exclamation 
Cześć wszystkim

Mamy zaszczyt i przyjemność ogłosić cykl turniejów pod nazwą "The Best of the HARD", będzie się on składał z kilku pojedynczych sesji w odstępach czasowych około miesiąca, oczywiście w miarę możliwości. Każdy pojedynczy turniej będzie tematyczny, jakie to będą rozgrywki dowiecie się później żeby nie było za łatwo. O każdym takim turnieju będziemy informować na 7 – 10 dni przed jego rozegraniem, prawo do udziału ma każdy kto się zapisze na listę startową i ma odrobinę samozaparcia. Wygrać cały cykl może każdy, punktacja z poszczególnych rozgrywek będzie sumowana i publikowana na bieżąco tak, aby każdy wiedział jaki ma wynik.

Dla zachęty dodam jeszcze, że dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda o tematyce kolejowej.

[Obrazek: 379P1010087_tn.jpg]

Nagroda została ufundowana przez ekipę forum, rama do obrazu zrobiona przez El_Fuego, natomiast autorem zdjęcia na podstawie którego powstał obraz jest niemiec. Obraz ma wymiary 60x80cm.

Gorąco wszystkich zapraszam do udziału, pierwsza rozgrywka już w grudniu, wszelkie pytania, zażalenia, spostrzeżenia proszę kierować do nas, odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe.

Kilka informacji uzupełniających, mianowicie administracja serwerów oraz organizatorzy turniejów* nie biorą w nich udziału, a nawet jeśli grają w tym czasie to nie są liczeni do klasyfikacji ogólnej. Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane będą w późniejszej części konkursu do podania administracji forum swoich danych osobowych, dane te naturalnie nie będą udostępniane osobom trzecim. Dane posłużą do kontaktu z uczestnikami oraz do przekazania nagrody głównej.

*Administracja serwerów to Rysh i Mouse, natomiast organizatorzy turniejów do showman i El_Fuego PL. Pozostali moderatorzy serwerów OpenTTD-Polska mają pełne prawo do udziału w turnieju i byciu klasyfikowanym w tabeli wyników.

Zapraszamy
Ekipa HARD
ooo to sie zgłaszam Smile
będę grał Smile
Mały EDIT postu głównego, proszę o zapoznanie się z dodatkowymi informacjami.
"fap fap fap" napaliłem się na nagrode Big Grin a jedynie co mogę to zrobić zdjęcie i w ramkę oprawić god damn it!!!
Ale nie mam co narzekać przynajmniej plakat mam, ktróy przeleciał całą Polskę, ale na następny zlot go wezme
bo dużo podpisów brakuję Wink
Plakat był mistrzostwem świata Wink Cieszymy się, że dalej wisi i jest wspominany.
Wiadome Mouse mało powiedziane, że dalej wisi w ramie z drewna czerśniowego za 120zł to jeszcze jest podświetlany Wink
Ja od siebie mógłbym dorzucić kilka kolejowych gadżetów. Taśmy z prędkościomierza, smycze PKP PLK, Pesa i Arrive PCC, ulotki o modernizacjach linii kolejowych, podkładkę pod mysz z Pesy Bydgoszcz, Roczny Raport PKP i coś jeszcze. Muszę dokładnie przejrzeć, co mam. Chętnie kilka rzeczy komuś oddam.
miło można zrobić z tego pakiety nagród pocieszenia, za 2 i 3 miejsce Smile
Kolejne drobne uzupełnienie wątku głównego, Administracja serwerów to Rysh i Mouse, natomiast organizatorzy turniejów do showman i El_Fuego PL. Pozostali moderatorzy serwerów OpenTTD-Polska mają pełne prawo do udziału w turnieju i byciu klasyfikowanym w tabeli wyników.
Zapisałbym się, ale w harda jestem strasznym nubkiem :<<
To trenuj, jeszcze trochę czasu masz.

A tak serio to turnieje są dla wszystkich, nawet jeśli nie bardzo Ci wychodzi gra na HARD to i tak zachęcam to wzięcia udziału. Nauczysz się czegoś nowego na pewno, w czasie turnieju spokojnie można zadawać pytania a sędziowie chętnie odpowiedzą i pomogą. Naprawdę nie masz się czego obawiać, potraktuj to jak wyzwanie i zagraj chociaż w jednym, jak Ci się nie spodoba to trudno, a może się spodoba...
(20-11-2012, 00:26)Malix napisał(a): Zapisałbym się, ale w harda jestem strasznym nubkiem :<<

nie masz się czego obawiać, zawsze możemy co nieco podpowiedzieć ,, poza tym patrząc na innych tez sporo można się nauczyć, nawet jak jeden turniej pójdzie Ci kiepsko następny może być lepszy, to będzie cały cykl turnieji , co najmniej kilka, każdy ma szanse
A już wiadomo, choćby w przybliżeniu, kiedy zacznie się ten cykl turniejów?
tak wiadomo, za pare dni ogłoszenie pierwszego
Škoda to budete hrát v sobotu. V pátek i v neděli bych neměl problem hrát jen sobota je pro mě problem. ajajajaj Sobotu prostě nemůžu mam zlot z prace.I zkusím dát rady Razmirem i Liukem SK.
(29-11-2012, 05:30)Petr CZ napisał(a): Škoda to budete hrát v sobotu. V pátek i v neděli bych neměl problem hrát jen sobota je pro mě problem. ajajajaj Sobotu prostě nemůžu mam zlot z prace.I zkusím dát rady Razmirem i Liukem SK.

spokojnie to dopiero pierwszy turnej, będą następne, raczej należy się spodziewać ze będą w soboty , może z drobnymi wyjątkami
łeee, szkoda, że akurat 8 grudnia, bo są mwpz (dla nie wtajemniczonych - Mistrzostwa Wielkopolski W Programowaniu Zespołowym - trzymajcie kciuki Wink ), ale w następnych wezmę udział (jak nie zapomnę i akurat coś innego nie wypadnie Tongue)
Może jakieś pogawędki przez Skype podczas turnieju?
OK panowie proszę o potwierdzenie do jutra do 16.30 udziału z wyjątkiem KOZACKIEGO (czekamy do ostatniej chwili) potem znikają nawiasy i zaczynamy, oczywiście nadal zgłoszenia przyjmujemy do 16,30 , życzę sukcesów i miłej gry

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości