Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer dedykowany [DEBIAN]
Question 
Witam
Chciałbym "postawić" serwer dedykowany OpenTTD 1.7 na moim VPSie, niestety nie znalazłem ŻADNEGO poradnika jak zrobić to na systemie, który posiada mój VPS. Jest to Debian, prosiłbym o pomoc, lub jeżeli ktoś może, gotowe pliki/komendy

Pozdrawiam, jas777_PL
Exclamation 
Witam,

W końcu udało mi się postawić serwer na Debianie, teraz mam problem innej natury, nie wiem gdzie są configi itd.

Pomocy! Sad

Pozdrawiam, Jasiek
~/.openttd
Exclamation 
Witam,

Posiadam serwer dedykowany i chcę aktywować na nim NewGRF`y, wrzuciłem wszystkie do folderu content_downloaded czy jakoś tak i skopiowałem config newgrfów z normalnego OpenTTD, https://hastebin.com/qafujubatu.rb , niestety nie działają, proszę o odpowiedz w komentarzach

Pozdrawiam, Jasiek
Wywal te literki i cyferki, żeby została sama nazwa newgrf ze ścieżką i będzie OK.
(07-04-2017, 17:09)Mouse napisał(a): Wywal te literki i cyferki, żeby została sama nazwa newgrf ze ścieżką i będzie OK.

Już jest wszystko okej, teraz mam pytanie innej natury, stoi ten serwer na VPS (Debian 9) i nikt oprócz mnie nie widzi go na liście, co jest dziwne bo jest we francji, czy to wina tego że skopiowałem configi na serwer?

Z góry dziękuje za odpowiedz, Jasiek
ustaw server_advertise = true
(10-04-2017, 14:48)McZapkie napisał(a): ustaw server_advertise = true

No właśnie w tym problem że już to ustawiłem
Może ci firewall blokuje port rozgłaszania?
Ciężko coś powiedzieć, nie podajesz szczegółów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości