Ankieta: Czy chcesz Wireda na mapie Polski?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
28.57%
2 28.57%
Nie
71.43%
5 71.43%
Obojętnie
0%
0 0%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer Mapa polski by pAter - propozycja dodania Wireda
Może by dodać Wireda na mapę Polski? Przynajmniej Wired będzie lepiej wyglądał np. w miejscach włączania się do ruchu a poza tym w późniejszych latach nie ma już dostępnych odpowiednio szybkich wagonów pocztowych.
Same przewody mogłyby być, choć prawdę mówiąc rzadko na serwerze trafia się ktoś, kto potrafiłby z nich zrobić sensowny użytek.
Włączanie nośników poczty to jednak zły pomysł - dają zdecydowanie zbyt wysoki dochód, wyższy niż samoloty.
Jestem na nie - myślę, że scenariusz pAter'a wraz z aktualnymi dodatkami jest wystarczająco dobry.
Wątek napisałem, bo ostatnio LaChupacabra kombinował coś... i brakowało mu wireda do eksperymentu.
(05-12-2016, 23:47)Mouse napisał(a): Jestem na nie - myślę, że scenariusz pAter'a wraz z aktualnymi dodatkami jest wystarczająco dobry.

Nigdy nic nie jest tak dobre, aby nie mogło być lepszeWink Co do Wireda, nie uważam, że jest on konieczny, choć ostatnio trochę mi go brakowało, gdy chciałem zrobić jednotorową linię, na której jednocześnie może jechać kilka składów Smiley29

Widzę, że nie przeszło. Sad
(06-12-2016, 00:10)LaChupacabra napisał(a): Nigdy nic nie jest tak dobre, aby nie mogło być lepszeWink Co do Wireda, nie uważam, że jest on konieczny, choć ostatnio trochę mi go brakowało, gdy chciałem zrobić jednotorową linię, na której jednocześnie może jechać kilka składów Smiley29

Do jednego bloku pośredniego Wired nie jest potrzebny Wink
Na mapie Polski (na serwerze) jednotory na więcej składów dwukierunkowe raczej nie miałyby sensu.
(15-12-2016, 02:36)kabexxx napisał(a): Do jednego bloku pośredniego Wired nie jest potrzebny Wink

Oj, czasami przy większym ruchu jest jednak przydatny. Oczywiście to nie musi być Wired, mogą być zwykłe tory, ale same przewody po prostu lepiej wyglądają.

(15-12-2016, 02:36)kabexxx napisał(a): Na mapie Polski (na serwerze) jednotory na więcej składów dwukierunkowe raczej nie miałyby sensu.

Ogólnie linie jednotorowe prawie nigdy nie mają większego sensu. Jedynie gdy na linii porusza się tylko jeden, góra dwa składy, lub gdy nie ma funduszy na budowę drugiego toru rozwiązanie to ma swoje uzasadnienie.
Je je buduje czasami zwyczajnie dla fanu. Stworzenie takiej, sprawnie funkcjonującej linii ze sporym ruchem potrafi być nie małym wyzwaniemWink
@LaChupacabra - ja tego nie neguję, ale dla zabawy czy ładnego wyglądu nie ma co zaśmiecać serwera (po prostu miewa on lagi) Wink
U siebie można wszystko Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości