Ankieta: Czy jesteś za ?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer Mapa Europy ,koszt edycji terenu i dodatki.
Witam!

Czy nie dałoby rady wprowadzić na serwer "Mapa Europy" cen za edycję terenu takich jak na serwerze "Mapa Polski" (chodzi mi o kuriozalne ceny)?

W mojej opinii wygląda to okropnie ,jak ktoś wali przez pół morza krechę ziemi ,tylko po to by zbudować linię kolejową ,albo obniża cały pas górski (np. Alpy) w tym samym celu... Już nie mówiąc o tym że takie "ułatwienia" idzie zrobić za cenę kredytu - czyli tkz "trolle" mogą nam odciąć statki tworząc tylko nową firmę.

Drugą rzeczą jaką chcę poruszyć to ubogość lokomotyw i wagonów. Wystarczyłoby dodać kilka NEW'gerfów więcej i już rozgrywka byłaby ciekawsza.

Pozdrawiam Ado.
Jest to planowane, więc tak.
(13-12-2016, 17:14)Mouse napisał(a): Jest to planowane, więc tak.

Do do grfów proszę koniecznie o dodatek na samoloty. Wybór jest równie ubogi a i samoloty są monotonne.
Jakiś tam Darwin 300 kosztuje 500K i zabiera 300 pasażerów, lata 950 km/h i zarabia miliony.
W Av8 jest tak, że B747 (którego odpowiednikiem w OTTD jest wyżej wymieniona maszyna) lata 800 km/h zabiera 280 pasażerów, i kosztuje ok. 1 miliona. Av8 stawia wyższą poprzeczkę dla firm lotniczych.

Aha, mógłbym Cię prosić o linka do mapy od serwera "mapa europy"?
(13-12-2016, 20:23)Sergiusz1305 napisał(a):
(13-12-2016, 17:14)Mouse napisał(a): Jest to planowane, więc tak.

Do do grfów proszę koniecznie o dodatek na samoloty. Wybór jest równie ubogi a i samoloty są monotonne.
Jakiś tam Darwin 300 kosztuje 500K i zabiera 300 pasażerów, lata 950 km/h i zarabia miliony.
W Av8 jest tak, że B747 (którego odpowiednikiem w OTTD jest wyżej wymieniona maszyna) lata 800 km/h zabiera 280 pasażerów, i kosztuje ok. 1 miliona. Av8 stawia wyższą poprzeczkę dla firm lotniczych.

Aha, mógłbym Cię prosić o linka do mapy od serwera "mapa europy"?

Na razie nie będziemy zmieniać NewGRF.
Co do mapy europy to 3 sekundy googlowania: https://wiki.openttd.org/Scenarios_Based_on_Real_World Dżizas...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości