Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem reklam?
TAK
NIE
Jest to mi obojętne.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamy
Zgadzam się w 100% z qamilem.

(31-12-2009, 16:57)qamil napisał(a): ...lepiej by było dać na górze strony w ogłoszeniu jeden banner i podpis "Klikając dodajesz XXX na nagrody w turniejach". Reklama w jednym miejscu, a na pewno więcej ludzi kliknie. (...)

Obecnie przyjęty system wprowadza bałagan. Nie mogę się do tego przyzwyczaić dlatego popieram bardziej cywilizowany sposób jaki proponuje qamil.
tj+, może i zwiększyło by to dochody forum ale z drugiej strony, osoby odwiedzające pierwszy raz forum kiedy zobaczą od razu REKLAMĘ na głównej zniechęcają się. Dlatego postanowiłem umieścić reklamy pomiędzy postami.

Zmieniłem reklamodawcę, na bardziej dochodowego (mam nadzieję).
Zapraszam do brania udziału w konkursach z reklam Tongue
Możesz wstawić reklamy firmy CpmProfit, nie ma pop-upów, reklama może być w stopce. Wychodzi u mnie na 2 stronach jakieś ~27gr/1000 odsłon
A właśnie, ile jest kasy na koncie za te reklamy? Smile
chyba zrezygnujemy.
Google: 5,46 €
Novem: 0,00 PLN - nie wiem jak oni to obliczają. 10k wyświetleń...
A co to? Powrót reklam?
Tak, testuję co nieco Wink
7 dni i 62 gr.
Nie podobają mi się za bardzo. Rozwalają forum, ta dziura między postami nie wygląda ładnie. Żeby kasa leciała trzeba na nie klikać, czy to automatycznie za "bycie" na forum?
Kasa jest za wyświetlanie oraz klikanie.
Można było by to dać elegancko w poście. Zaraz może coś poradze.
Kiedyś był "kontekstowicz". Nie widziałem go w modułach więc dałem reklamę do modułu Ads every X post
Mam nadzieję że jest lepiej Smile
Mały głód... Naprawdę niezłe Big Grin
(03-07-2010, 19:22)Pawilonek napisał(a): Mały głód... Naprawdę niezłe Big Grin

daj spokoj,ta reklama jest straszna Tongue(rysh neich ten post bedzie jakis bardziej salatowy)
http://www.google.pl/images?client=opera...CCkQsAQwAA
Reszta sama wpadła Big Grin
@shoter:
Nie wiem czy widziałeś podpis: "Za sałatą!" Tongue
widziec widziale,ale to za malo jak dla mnie Tongue,fajnie by wygladalo jakby calosc byla zaslonieta lisciami salaty i odkrywala by sie potem reklama Tongue.Ehh ale co za duzo to niezdrowo Big Grin
Macie sałate za reklamą Big Grin Więcej nie dam rady Tongue
Tak, tak wiem. Słabo ją widać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości