Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem reklam?
TAK
NIE
Jest to mi obojętne.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamy
Exclamation 
Czy miał by ktoś coś przeciwko umieszczeniu reklamy na forum? Chciałbym na chwilę obecną sprawdzić czy jest w ogóle sens umieszczać jakąkolwiek reklamę (okres próbny). Chciałbym przeznaczyć pieniądze z reklam na drobne nagrody w turniejach prowadzonych na serwerach prochów.

KJ, podjął się zorganizowania turnieju w OpenTTD, na forum mamy także dział Teeworlds, w którym również będzie można niebawem zorganizować jakiś turniej. A turniej bez nagrody, troszkę słabo Smile

Pytam o to was, ponieważ forum jest nasze.

Proszę głosować w ankiecie i wypowiadać się Wink

Jako, że jestem również użytkownikiem forum wyrażę także swoją opinie.
Na forum nigdy nie było żadnych reklam w celu zarobienia pieniędzy i chciałbym żeby tak zostało. Jeśli jednak chcemy iść do przodu i rozwijać się musimy przyciągnąć nowych użytkowników - takie turnieje były by bardzo dobrym pomysłem żeby wyróżnić się z tłumu. W każdym turnieju powinien być także zwycięzca - z nagrodą Smile Bez reklam będzie ciężko za sponsorować cokolwiek... A przecież za udział w turnieju nie będziemy pobierać żadnych opłat. Dlatego, jeśli reklamy mają iść na cel słuszny jestem na TAK.
Reklamy reklamami ale nie dodałeś najważniejszego. W jakiej formie? Jeśli banner to tak, jeśli wyskakujące okienko/banner flash wyskakujacy na srodku to sorry ale wiekszosc jest tak zrobiona, ze zaslania cale forum i coraz czesciej nie da sie tego wylaczyc!
Pani Kontekstowa:
http://wiki.mybboard.pl/_detail/tutorial...bot-reklam
Jestem na tak jesli bedzie to w jednym stalym miejscu (2-3-post w temacie). Czy da sie ustalic w ktorych tematach bedzie dodana a w ktorych nie?
Oj chyba takiej opcji nie ma, chociaż wyjdzie w praniu. Na razie nie instalowałem tego Wink

Reklamy będą w postaci flash (w poście), żadne pop-up'y ani inne denerwujące rzeczy.
Jest mi to obojętne. Będzie banner - AdBlock, Bot - nie przeszkadza.
Ankieta trwa, reklamy pojawiły się na forum. Okres testowy do końca roku.
Wyglada niezle, aczkolwiek sama Pani kontekstowa by byla jakas nowoscia na forum ;] przydala by sie kobieca dlon XD
No nie wiem. Lepiej jakby nie było (w turnieju to ja mogę grać dla przyjemności), ale jak musi zostać to niech zostanie. Moim zdaniem lepszy byłby banner na górze forum, który po kliknięciu dawałby profity. Jedno kliknięcie przy wejściu na forum, kasa na nagrody jest, a tylko na górze mamy pasek z reklamą. Te reklamoposty dziwnie wyglądają (nigdy tu czegoś takiego nie było), ale można się przyzwyczaić. Wolałbym banner reklamowy na górze strony nawet z koniecznością klikania w niego, ale jak kasa idzie za sam fakt pojawienia się tych postów na forum - może być, wystarczy zablokować Smile
CO do reklam to jestem nawet za. Nagrody za konkursy na pewno przyciągną wielu chętnych. Poza tym pewnie wiele osób widziało, że został uruchomiony serwer IRC i niedługo na być TS, wszystko kosztuje... Tongue
hmm w sumie racja nagrody byłyby dobrym pomysłem Smile
zobaczymy jak się sytuacja rozwinie Smile

nadal czekam na chętnych odonośnie turnieju noworocznego na biggerze2 Smile
jak będzie cienko to zmienie termin rozgrywki Wink
No i nagrodami mogłyby być jeszcze jakieś sygnaturki, avatary itd. Albo zainstalować system punktacji i na początek nagrody też w postaci punktów mogą być. Po za tym, teraz lepiej nie umieszczać reklam google, ale programy partnerskie [sam miałem do niedawno sporą stronę, więc mam jakieś tam doświadczenie]. Tysh - w googlach dostajesz jakieś 2 grosze za kliknicie, a w programach od 22 groszy do złotówki. No i jeszcze ważne jest, żeby każdy klikał z dwa razy dziennie Big Grin pozdro
1,78 US$ Wink
W co, w te reklamy w "ZAGROŻENIU"? No to niestety - ja ich nie widzę. Mówię, lepiej by było dać na górze strony w ogłoszeniu jeden banner i podpis "Klikając dodajesz XXX na nagrody w turniejach". Reklama w jednym miejscu, a na pewno więcej ludzi kliknie. A wiem, że tak można, bo na forum ligi F1 kiedyś coś takiego było.
pixx, cały czas czekam na PW Tongue

2,33 US$ Smile
Włącz reklamy, ale wyłącz ten cholerny śnieg ;}
Reklamy są włączone cały czas Wink

3,31US$ :>
Na pewno są włączone? Jakoś Opera ich nie pokazuje...
[Obrazek: beztytuuoid.th.png]
W IE6 działają, ale nie będę zmieniał przeglądarki ze względu na to, że nie chce pokazać reklam. Może jakieś porady - co zrobić żeby reklamy działały?

EDIT: A jednak miałem zablokowane, choć na pierwszy rzut oka nie wydawało się to możliwe. Musiały się zablokować przez blokadę na innym forum. No nic, ważne że już działa, może na innych stronach reklamy nie wrócą Wink
Ja korzystam z opery i je widzę bez problemu cały czas

[Obrazek: nowyobrazmapybitowejak.png]
Jak pisałem, przy blokadzie reklam na innej stronie musiałem zablokować całą paczkę reklam googlowych. A lista zablokowanych elementów mi się schowała Smile Od dzisiaj będę klikał.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości