Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poland Stronk
Mnie teza nie, na koncert jadę. Niemiec też jedziesz?
Já též nebudu 8.8 budu v práci
Proponuje stworzyć listę by wiedzieć na kogo liczyć:
1. Kozacki Bohun
2. ...
Ile godzin to będzie trwać? Bo ja nocą pomiędzy 23:00 a 8:00 na pewno nie będzie, jednak w dzień mógłbym być.
Ale na jakim w końcu serwerze? Bo na vanilla2 rozgrywka trwa około tygodnia, od 1914 do 2060, i właśnie był restart.
Zakładam tam firmę Intermarum, jakby ktoś był zainteresowany to mogę podać hasło na PW.
McZapke masz gdzie download tej wersji opena?

26694M?

mam
http://openttd-polska.pl/Temat-OpenTTD-1...pływ-czasu
To niech ktoś wybierze serwer, a potem po wybraniu najwyżej się zapiszę.
Ja jestem za grą na którymś z naszych serwerów team na team Smile btw. można opis doprecyzować i termin rozgrywki też Wink
Może FIRS? Reset się tam zbliża.
Wygląda na to, że się towarzystwo zestrachało Smile
W takim razie będzie ten wasz np. team v team czy turniej odwołany?
Ja dalej chętny
Teraz w sobotę?
(12-08-2015, 17:46)niemiec napisał(a): Teraz w sobotę?

Wieczorem?

W dzien ma byc ponad 32stopnie w cieniu...

Na swoja obrone powiem ze mam skórzany fotel...
Otototoooo... W sobote bede na 200% ale w tą sobote? Smile jedyne co moze mi nie pozwolic to brak prądu Smile
Pewnie wpadnę ale raczej z niewielkim opóźnieniem Big Grin
Dobra to moze szanowna administracja niech jakis konkret rzuci a nie na koncertach sie szlaja..
Niedziela lepsza, w sobotę może jakieś jeziorko zamiast kompa?
Za "stary" to ja może nie jestem, ale mogę się pisać na tą sobotę Smile Niedziela też by w sumie pasowała. Tylko na jakim serwerze i o której godzinie? No i kogo będziemy lać? Siebie nawzajem czy jakieś przypadkowe ofiary 88 Jak ustawka, to może północ-południe albo wschód-zachód? Ciekawe teamy by mogły powstać Smile
Na wschód-zachód mogłoby być ale obawiam się że większość z nas jest ze Wschodu Tongue A Warszawa jest zdecydowanie bliżej wschodu...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości