Ankieta: Czy Państwo byliby zainteresowani takimi zmianami jakie podałem w temacie?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
57.14%
4 57.14%
Nie
42.86%
3 42.86%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenTTD-Polska [Mapa Polski +Cargo Dist]
Fajnie że jesteś za czymś takim Smile. Gorzej że gra raczej tego nie obsługuje.
Ale można wyłączyć serwer w godzinach w godzinach nocnych.
(16-08-2016, 23:03)kabexxx napisał(a): Ale można wyłączyć serwer w godzinach w godzinach nocnych.

[Obrazek: MoOBXRI.jpg]

Ten temat będzie wracał zawsze Smile
Wiem, śledziłem stare tematy. Ale cóż poradzić, jak to jedyne normalne rozwiązanie?
Ale z drugiej strony, pociągałoby to za sobą wyłączenie katastrof i kołomyjnia od nowa...
I dlatego chyba zostanę przy niewyłączaniu gry w nocy. Rano i tak będzie "posprzątane" przez kogoś "życzliwego".
Proponuje zrobić ankietę Chcę katastrof lub nie chcę katastrof.
A odnośnie niwelowania ziemi to na jednym serwerze widziałem fajne rozwiązanie. Wprowadzone było ograniczenie, które nie pozwalało na jednoczesne obniżenie za dużego obszaru (nie wiem, nie sprawdzałem, ale dla przykładu było to 40 kratek na sekundę). Po kilku sekundach dało się ponownie zmieniać teren. Na przekształconym terenie trzeba było poczekać, aż "odrośnie trawa" (ale to działo się dosyć szybko).
(18-08-2016, 13:51)P_I_T_E_R napisał(a): Proponuje zrobić ankietę Chcę katastrof lub nie chcę katastrof.
Tylko po co? Przecież Mouse już wyraził swoje zdanie. Tu nie ma demokracji.

(18-08-2016, 16:15)Borygo napisał(a): A odnośnie niwelowania ziemi to na jednym serwerze widziałem fajne rozwiązanie. Wprowadzone było ograniczenie, które nie pozwalało na jednoczesne obniżenie za dużego obszaru (nie wiem, nie sprawdzałem, ale dla przykładu było to 40 kratek na sekundę). Po kilku sekundach dało się ponownie zmieniać teren. Na przekształconym terenie trzeba było poczekać, aż "odrośnie trawa" (ale to działo się dosyć szybko).
A odnośnie niwelowania ziemi, to już była ostatnio propozycja dodania wspomnianego przez ciebie rozwiązania na serwerze FIRS >tutaj<. (punkt D). Save z zaproponowanymi ustawieniami znajdziesz >tutaj<. Ankieta nie została zamknięta, więc jak chcesz możesz dodać swój głos, ale nie łudź się za bardzo, że to cokolwiek zmieni, bo zmiany już zostały wprowadzone... oczywiście zupełnie inne niż te wspomniane w propozycji.
Głosowałem już w niej.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości