Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy adres forum - openttd-polska.pl
Witam, wszystkich po kolejnej awarii proszków.
Niestety po kolejnej awarii zdecydowaliśmy się z myszą na przeniesieniu forum na drugi serwer, dodatkowo wykupiliśmy nową domenę, poprzednia póki co aktualna.
Nic mi nie pozostaje, jak przeprosić was wszystkich za zaistniałą sytuację oraz zaprosić do odwiedzania naszych serwerów oraz forum.
Nareszcie forum działa Big Grin

Tylko, że nową domenę trzeba będzie od nowa teraz pozycjonować.
Cytat:Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, iż za 30 dni (2012-04-14) usługa utrzymania domeny internetowej o nazwie openttd-polska.pl ulegnie wygaśnieciu.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca utwierdziła Państwa w przekonaniu o dobrze dokonanym wyborze i zostanie przedłużona.

W celu przedłużenia funkcjonowania usługi na kolejny rok abonamentowy prosimy dokonać wpłatę w kwocie 55.35zł brutto na konto bankowe...

Jesteśmy już prawie rok czasu pod domeną OpenTTD-Polska.pl - mam nadzieję, że forum działa wreszcie tak jak należy. Jednak czasem przychodzi taki moment, kiedy jesteśmy zmuszeni prosić was o małą pomoc finansową...

Kosz domeny to 55 zł 35 gr. Jeżeli mógłby ktoś dołożyć się do przedłużenia domeny na kolejny rok to zapraszam na PW.
Ja niestety osobiście jestem w kryzysie.

Notka ode mnie:
Chciałbym aby nie postrzegano tego postu jako wyłudzenie jakichkolwiek pieniędzy. Na forum kiedyś pojawiły się reklamy, które zniknęły na prośbę forumowiczów. Pisałem kiedyś w jakimś wątku, że jeśli będzie taka potrzeba (opłata domeny, serwera) to będę zwracał się do użytkowników forum. Na szczęście serwer póki co mamy darmowy, tak więc i same serwery OpenTTD nie wymagają żadnego naszego wkładu (nie licząc czasu prywatnego, żeby jakoś to się trzymało). Natomiast jeśli chodzi o domenę to jest to jednorazowy wydatek ~56 zł/rocznie (~4,5 zł na miesiąc), dlatego post ten się pojawił.

Pomoc swoją zaoferowali:
Mouse
EL_Feugo PL
TadeuszD

Podziękowania dla EL_Feugo PL. Opłacił całą domenę. Potwierdzę jeszcze raz jak zaksięgują przelew.

Dziękujemy! Smile
np Smile, trza se pomagać Smile
(17-03-2012, 12:05)Rysh napisał(a): Podziękowania dla EL_Feugo PL. Opłacił całą domenę. Potwierdzę jeszcze raz jak zaksięgują przelew.

Dziękujemy! Smile
Zaksięgowano. Dziękuję w imieniu wszystkich!
Miło mi poinformować, iż domena OpenTTD-Polska.pl została przedłużona na kolejne 2 lata!
Dziękujemy! Wink
No to ile wisimy flaszek Robertowi Wink Big Grin
Robertowi jedna dla mnie dwie Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości