Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kozacki Turniej!
Witam forumowiczów,

Ostatnio niestety trochę ucichło jeśli chodzi o turnieje. Postanowiłem więc rozruszać trochę towarzystwo!

Jeżeli admini nie mają nic przeciwko proponuję zorganizować turniej w niedzielę, t. 27.04, na serwerze Cargo Disc z mapą Polski. Start godzina 18:00 i gramy wstępnie do oporu, aż się znudzi. Gramy tylko pasażerką i pocztą, a zwycięży gracz o największym przychodzie.

Liczę, że pojawią się chętni do turnieju, tym bardziej z powodu nagród! Pięciu najlepszych graczy otrzyma ode mnie pendrive 4GB (wyślę je pocztą).

W tym temacie śmiało można wpisywać się na listę startową. Przydałby się też chociaż jeden admin by zrestartować nam serwer o 18:00.

Lista startowa:
01. kozackiBOHUN,
02. (lordvjadropl),
03. Sander,
04. qamil,
05. Mouse,
06. (KreatywnyJegomość),
07. (Damgam),
08. (Alkomat),
09. (Ćlimak),
10. Showman,
11. (niemiec),
12. ...
Mógłbyś mi zarezerwować miejsce, ale jeszcze mnie nie wpisywać? Bo nie wiem czy znajdę czas.
hm kolejny pendrive by mi się przydał do kolekcji Big Grin Kozacki takie małe pytanko z mojej strony jak zajmiesz miejsce w pierwszej piątce to sam Sobie pendrive'a wyślesz pocztą? Big Grin P.S. admini się kwalifikują do nagrody? Tongue
Pięciu najlepszych poza mną dostanie Peny z logiem firmy transportowej. Oczywiście admini też się kwalifikują
Wink a jakbym z telefonu grał jako player to bym sie zakwaliwikował? Wink
playery nie dostają penów:p
ok Wink a co jak bedziesz miał tylko 5 uczestników? wszyscy dostaną peny? Smile
tak, dostaną wszyscy
Kurde, akurat w ten weekend muszę zostać w bursie, a chętnie bym pokonkurował sobie na cargodist ;<
W sobote ide na impreze, jak dożyje niedzieli to gram
Wstępnie się zapisuję Smile
Zapisz mnie Wink
(22-04-2014, 13:44)KOZACKI BOHUN napisał(a): Pięciu najlepszych poza mną dostanie Peny z logiem firmy transportowej. Oczywiście admini też się kwalifikują

Dobra też się wstępnie wpiszę Wink
lista graczy szykuje się ciekawa :p
wpisz i mnie ale nie jest potwierdzone ze wpadne
To ja chętnie zagram, dawno nie grałem, a w takim zacnym towarzystwie to sama przyjemność.
(23-04-2014, 18:11)Alkomat napisał(a): To ja chętnie zagram, dawno nie grałem, a w takim zacnym towarzystwie to sama przyjemność.

No robi się ciekawie, tak ciekawie, że nie mam pewności czy na PenDrive'a się załapię Tongue
(23-04-2014, 07:25)KOZACKI BOHUN napisał(a): lista graczy szykuje się ciekawa :p

No nie wiem nie wiem jak to będzie z moją Kreatywnością Jegomościom ale się postaram Big Grin Tongue
wydaje mi się albo będzie mocny turniej Big Grin
Zagrałbym gdyby było po maturach a tak to wam jedynie zza próbnych matur pokibicuje Tongue
Powodzenia.
Jej, pozdrowienia dla maturzysty! Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości