Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeden serwer [Mapa Polski/Europy/FIRS] - wiele scenariuszy/map
Hej, ostatnio Sander w temacie mapy Polski podrzucił pomysł, aby zamiast całej mapy Polski na serwerze na zmianę pojawiały się poszczególne województwa. pAter za bardzo nie ma na to czasu, aby je wszystkie przygotować, dla mnie 12 odwzorowujących rzeczywistość scenariuszy to też lekko za dużo, ale...

Co myślicie o tym, aby na którymś z serwerów pojawiały się na zmianę (losowo lub wg określonej kolejności) gotowe scenariusze z różnymi gotowymi mapami i może innymi setami dodatków?Smile Ja na przykład mam kilka prawie gotowych wersji mapy Polski z różnymi setami przemysłowymi, ale nie tylko Polski. Inni bywalcy forum pewnie też by mieli coś ciekawego. No i są jeszcze scenariusze i mapy z dodatków online - niektóre z nich są naprawdę ciekawe. Można by było też dać same gotowe mapy z takimi samymi ustawieniami np. na serwer z FIRS'em. Pytanie jeszcze tylko jak tam możliwości techniczne i chęciowe administracji?Wink
Wg mnie spoko Smile

Aczkolwiek wojewodztwa byly by fajne, mapa polski jaka by nie byla to w dalszym ciagu ta sama mapa ;p temat to ogarniecia, moze niedlugo bede miec wiecej czasu to sam ogarne te mapki woj.
Można by udostępnić mapki wszystkich województw i dać je do dokończenia (zawsze było by coś do poprawy) "chętnym". No i trzeba by zrobić pewne wytyczne według których mapy miały by być dopieszczane, żeby nie było rozgardiaszu. Chodzi mi na przykład o zestaw dodatków, obecność rzek na mapie itd.
Ja jestem za. Kwestia ustaleń rotacji mapy. Tylko zostawiłbym serwer Polska i przeznaczyłbym na to serwer EU.
Kilka scenariuszy dokończę/poprawię i postaram się wkrótce wrzucićSmile Jak ktoś z was ma lub zna jakieś ciekawe scenariusze lub same mapy wysokości niech da cynk.
Co do kolejności, myślałem przede wszystkim o tym, aby te scenariusze były jakoś automatycznie losowane, albo podmieniane aby uniknąć pretensji, że "nie ta", że "dlaczego tak długo", "dlaczego już" itp. Zmiana mogłaby następować np. co restart albo dwa. Serwer mógłby się wtedy nazywać "Pandora's Box"Wink Map mogłoby być w sumie kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt. Pytanie jeszcze (Ważne!) czy mają być z takim samym zestawem dodatków czy lepiej z różnymi. Można by było też pokusić się o włączenie na serwer tylko map różnych części Europy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości