Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iron Ore is the Key to Victory | Teams 2 HARD start 17.00 , 19.01.2013
Start:
  • 19.01.2013 godz. 17.00

Koniec:
  • 19.01.2013 godz. 22.00

Data rozpoczęcia gry:
  • 1930

Czas trwania rozgrywki:
  • 5h

GRF'y potrzebne do rozgrywki i info:
  • NARS 2.03
  • eGRVTS v1.0
  • BaseCosts Mod 3.2

Ustawienia serwera:
  • max Pociągi: 1000
  • max Samochody: 300
  • max Samoloty: 0
  • max Statki: 30
  • wyłączone brakedowny (zepsucia)
  • kredyt: 3 mln zł

Prowadzący turniej:
  • Showman
  • EL_Fuego PL

Lista startowa (zapisy) 6/15: (nawiasy przy nickach znikną po potwierdzeniu udziału w turnieju)
  • Alkomat
  • (Daniel94)
  • (KJ(KeyJey)[PL])
  • qamil
  • (saunter)
  • m44

UWAGA:

1. TURNIEJ ODBYWA SIĘ NA ZASADZIE PROWADZENIA FIRMY PRZY UŻYCIU POCIĄGÓW, STATKÓW I SAMOCHODÓW,TRANSPORTUJĄCEJ RUDE ŻELAZA ORAZ PRZETWARZANIE JEJ ZGODNIE Z ŁAŃCUCHEM (RUDA-STAL-GOODS)DAJE TO MOZLIWOŚĆ ZDOBYCIA DODATKOWYCH PUNKTÓW DO KLASYFIKACJI GENERALNEJ STAL +1 GOODS +1, ZWYCIĘŻA FIRMA, KTÓRA MA NAJWIĘKSZY INCOME (PRZYCHÓD) PRZY ICH UŻYCIU W SKALI ROKU POPRZEDZAJĄCEGO ZAKOŃCZENIE ROZGRYWKI

2. MOŻNA GRAĆ SAMEMU LUB W DRUŻYNIE (drużyny tylko 2-osobowe na 1 firmę)

3. ZASADY GRY W TURNIEJACH JAK I ZLICZNIA PUNKTÓW W WĄTKU "ZADADY GRY W TURNIEJACH I PUNKTACJI", JEŻELI CHODZI O DRUŻYNOWE ZAJĘCIE MIEJSCA PUNKTOWANEGO, PO RÓWNO ZOSTAJĄ ONE ZAPISANE OSOBĄ, KTÓRE WSPÓLNIE PROWADZIŁY FIRME

4. CHĘTNYCH PROSZĘ O NAPISANIE POSTA Z WYRAZEM CHĘCI UCZESTNICTWA W TYM TOPICU, PO ZAPEŁNIENIU POWYŻSZEJ LISTY, UCZESTNICZENIE W ROZGRYWCE BĘDZIE NIEMOŻLIWE.PODCZAS TRWANIA TURNIEJU NIE BĘDZIE MOŻNA GRAĆ ACZKOLWIEK MOŻNA OBSERWOWAĆ PRZEBIEG ROZGRYWKI

5. TOPIK ZOSTANIE ZAMKNIĘTY PO ZAKOŃCZENIU TURNIEJU, WSZELKIE KWESTIE UZGODNIENOWIE, CO DO DRUŻYN KIERUJCIE DO TOPICU "TURNIEJE Shoutbox (wasze propozycje, wrażenia z turniejów, rozmowy na ich temat)" TYLKO NIE TUTAJ BO TUTAJ PROSZE O JEDNOZNACZNĄ ODP. CO DO UCZESTNICTWA

6. KRÓTKIE INFO TURNIEJOWE

7. PAMIĘTAJCIE O PUNKTACJI DODATKOWEJ NIE ZWIĄZANEJ Z TEMATYKĄ DANEGO TURNIEJU (PUNKTACJA DODATKOWA) "ZADADY GRY W TURNIEJACH I PUNKTACJI"

Zachęcamy do uczestniczenia w turnieju i pozdrawiamy Showman i EL_Fuego PL

Zapraszamy do zaprzyjaźnionego serwisu Ubuntu-pomoc, gdzie także będą zamieszczane informacje odnośnie turniejów.

Witajcie mam zaszczyt oficjalnie ogłosić kolejny turniej z cyklu The Best of the Hard, w tym topicu tylko się zgłaszamy chęć do udziału w turnieju wiec, proszę nie prowadzić tu dyskusji i nie zadawać pytań dotyczących turnieju, do tego posłuży topic [ http://openttd-polska.pl/showthread.php?tid=1187 ] pozdrawiam i zachęcam do uczestnictwa , szczegóły dotyczące całego cyklu turnieiji znajdziecie tu [ http://openttd-polska.pl/showthread.php?tid=1179 ]
Jak będę miał czas i nie zaponę to się zjawie Smile.

Tylko będę grał jako świeżak, wiec nie śmiejcie się jak będę piąty raz zaczynał grę Tongue
biore udzial
(12-01-2013, 16:00)Alkomat napisał(a): Jak będę miał czas i nie zaponę to się zjawie Smile.

Tylko będę grał jako świeżak, wiec nie śmiejcie się jak będę piąty raz zaczynał grę Tongue

Dobra Dobra Alki nie ściemniaj z tym świeżowaniem za bardzo Big Grin

Też się zapisuje, będzie ciekawie Big Grin
tym razem z pewnością ja Big Grin ciekawe jak mi pójdzie Big Grin
Dzisiaj drugi raz wszedłem na harda, tym razem w przeciwieństwie do ostatniego razu nie zbankrutowałem po 15 minutach, więc się zapisuję Big Grin Jednak proszę o grube nawiasy - mam zamiar wybrać się w tę sobotę w góry i jeśli pogoda i ekipa dopisze to nie będę mógł zagrać w turnieju.
(13-01-2013, 17:14)qamil napisał(a): Dzisiaj drugi raz wszedłem na harda, tym razem w przeciwieństwie do ostatniego razu nie zbankrutowałem po 15 minutach, więc się zapisuję Big Grin Jednak proszę o grube nawiasy - mam zamiar wybrać się w tę sobotę w góry i jeśli pogoda i ekipa dopisze to nie będę mógł zagrać w turnieju.

każdy nawias wymaga potwierdzenia Smile
no i niestety ;( jest mała szansa że będe brał udział w turnieju ;( komputer odmówił współpracy...
już kilka tygodni nie było mnie w domu a zjeżdżam właśnie w ten weekend więc mało prawdopodobne bym zagrał... powodzenia Smile
(16-01-2013, 17:21)KOZACKI BOHUN napisał(a): już kilka tygodni nie było mnie w domu a zjeżdżam właśnie w ten weekend więc mało prawdopodobne bym zagrał... powodzenia Smile

mimo to liczymy na Ciebie Smile
to moze i ja zagram :-)
Ja się potwierdzam, jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy to będę Smile
@m44: dobrze kojarzę, że byliśmy w jednym czasie ostatnio na Hardzie? Skądś twój nick mi się kojarzy Wink
turniej wygrał M44 potem Alkomat i Qamil na 3, dziekuje za udział i turnieju pełenym emocji oraz zapraszam ponownie w lutym

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości