Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ImageShack, Imgur itp.
Question 
Tak się spytam. Bo jak czytam np. jakieś wątki i był w nim link do ImageShack to najczęściej nie widzę zdjęcia. To dlatego, że nie wiem jak z tej strony korzystać czy po prostu tak mają, że stare zdjęcia kasują? A może to wina przeglądarki?

Piszę tutaj, bo na shoutboxie nie mogę.

Edycja: trochę mnie się popsuł post (czcionki)
Imageshack to banda kretynów, debili i złodziei która nagle postanowiła usunąć obrazki z których połowa internetu korzystała. Teraz chcąc coś tam zuploadować należy im bulić srogie pieniądze.

Lepiej korzystać z imgur.com. Są darmowi i są aktualnie najlepszym hostingiem zdjęć w internecie. Jest tam też ewentualna płatna subskrybcja.
A na Imgurze jaki maksymalny rozmiar pliku może być?
Bo raz jak próbowałem wrzucić zrzut ekranu całej mapy to ani na forum ani np. na uploadzie Mousa nie wchodził.
Szczerze mowiac nie wiem czy w ogole jest jakis limit patrzac po gigantycznych paru minutowych gifach...

Ile ten screen mial?
Około 10 MB. (rozwinięta firma i mapka rozmiaru 256x256; zapewne około 20 czy 30 MB czy więcej możliwe, że przy większych rozmiarowo mapkach)
Ja mysle problem byl z rozdzielczoscia a nie wielkoscia
Jak wtedy próbowałem wrzucić to był błąd, że za duży ROZMIAROWO (w MB) był.
imgur na pewno nie jest od wrzucania panoram.
(09-03-2017, 13:31)shoter napisał(a): imgur na pewno nie jest od wrzucania panoram.

To w takim razie na jaki hosting miałbym wrzucać?
Raczej jakis hosting plikowy , zippy albo cos takiego
Na zippyshare usuwają po jakimś czasie.
(09-03-2017, 18:28)jakubg1 napisał(a): Na zippyshare usuwają po jakimś czasie.

Wszedzie usuwaja "po jakims czasie"
To już lepiej na dropboxa wrzucić.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości