Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historyjka
Widze, ze maly ruch na forum wiec proponuje troche to zmienic...
Proponuje zabawe w historyjke. Zasady:
1. Tworzymy historyjke (luzny temat) w nastepujacy sposob:
a) kopiujemy historie z postu wyzej.
b) wstawiamy swoje slowo na koncu pogrubione lub w innym kolorze.
2. Nie mozna wstawiac wielu slow oraz post za postem (np ja wstawiam slowo, nastepnie pare innych uzytkownikow i znowu ja).
W ten sposob po kilkunastu postach powinna powstac ciekawa historyjka. Sam jestem ciekawy jaka bedzie Tongue

To moze ja zaczne:

Pewnego
Pewnego śnieżnego
Pewnego śnieżnego człowieka
Pewnego śnieżnego człowieka trafila
Pewnego śnieżnego człowieka trafila wczoraj
Pewnego śnieżnego człowieka trafila wczoraj duża...
Pewnego śnieżnego człowieka trafila wczoraj duża... miękka
Pewnego śnieżnego człowieka trafila wczoraj duża... miękka sexowna
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna.
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się wyciągając
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się wyciągając sztylet
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się wyciągając sztylet zbroczony
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się wyciągając sztylet zbroczony i
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się wyciągając sztylet zbroczony i uciął sobie
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się wyciągając sztylet zbroczony i uciął sobie kosmyk
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się wyciągając sztylet zbroczony i uciął sobie kosmyk lonowych
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się wyciągając sztylet zbroczony i uciął sobie kosmyk lonowych, żółtych
Pewnego śnieżnego człowieka trafiła wczoraj duża, miękka, seksowna pałka murzyna. Aczkolwiek podniósł się wyciągając sztylet zbroczony i uciął sobie kosmyk lonowych, żółtych włosów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości