Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guardians of the Black Gold | Teams 2 HARD start 17.00 , 08.12.2012
Start:
  • 08.12.2012 godz. 17.00

Koniec:
  • 08.12.2012 godz. 22.00

Data rozpoczęcia gry:
  • 1925

Czas trwania rozgrywki:
  • 5h

GRF'y potrzebne do rozgrywki i info:
  • NARS 2.03
  • eGRVTS v1.0
  • BaseCosts Mod 3.2

Ustawienia serwera:
  • max Pociągi: 1000
  • max Samochody: 300
  • max Samoloty: 0
  • max Statki: 30
  • wyłączone brakedowny (zepsucia)
  • kredyt: 3 mln zł

Prowadzący turniej:
  • Showman
  • EL_Fuego PL

Lista startowa (zapisy) 6/15: (nawiasy przy nickach znikną po potwierdzeniu udziału w turnieju)
  • Malix
  • Daniel94
  • niemiec
  • KOZACKI BOHUN
  • KJ(KeyJey)[PL]
  • saunter (z marszu)

UWAGA:

1. TURNIEJ ODBYWA SIĘ NA ZASADZIE PROWADZENIA FIRMY PRZY UŻYCIU POCIĄGÓW, STATKÓW I SAMOCHODÓW,TRANSPORTUJĄCEJ WĘGIEL, ZWYCIĘŻA FIRMA, KTÓRA MA NAJWIĘKSZY INCOME (PRZYCHÓD) PRZY ICH UŻYCIU W SKALI ROKU POPRZEDZAJĄCEGO ZAKOŃCZENIE ROZGRYWKI

2. MOŻNA GRAĆ SAMEMU LUB W DRUŻYNIE (drużyny tylko 2-osobowe na 1 firmę)

3. ZASADY GRY W TURNIEJACH JAK I ZLICZNIA PUNKTÓW W WĄTKU "ZADADY GRY W TURNIEJACH I PUNKTACJI", JEŻELI CHODZI O DRUŻYNOWE ZAJĘCIE MIEJSCA PUNKTOWANEGO, PO RÓWNO ZOSTAJĄ ONE ZAPISANE OSOBĄ, KTÓRE WSPÓLNIE PROWADZIŁY FIRME

4. CHĘTNYCH PROSZĘ O NAPISANIE POSTA Z WYRAZEM CHĘCI UCZESTNICTWA W TYM TOPICU, PO ZAPEŁNIENIU POWYŻSZEJ LISTY, UCZESTNICZENIE W ROZGRYWCE BĘDZIE NIEMOŻLIWE.PODCZAS TRWANIA TURNIEJU NIE BĘDZIE MOŻNA GRAĆ ACZKOLWIEK MOŻNA OBSERWOWAĆ PRZEBIEG ROZGRYWKI

5. TOPIK ZOSTANIE ZAMKNIĘTY PO ZAKOŃCZENIU TURNIEJU, WSZELKIE KWESTIE UZGODNIENOWIE, CO DO DRUŻYN KIERUJCIE DO TOPICU "TURNIEJE Shoutbox (wasze propozycje, wrażenia z turniejów, rozmowy na ich temat)" TYLKO NIE TUTAJ BO TUTAJ PROSZE O JEDNOZNACZNĄ ODP. CO DO UCZESTNICTWA

6. KRÓTKIE INFO TURNIEJOWE

7. PAMIĘTAJCIE O PUNKTACJI DODATKOWEJ NIE ZWIĄZANEJ Z TEMATYKĄ DANEGO TURNIEJU (PUNKTACJA DODATKOWA) "ZADADY GRY W TURNIEJACH I PUNKTACJI"

Zachęcamy do uczestniczenia w turnieju i pozdrawiamy Showman i EL_Fuego PL

Zapraszamy do zaprzyjaźnionego serwisu Ubuntu-pomoc, gdzie także będą zamieszczane informacje odnośnie turniejów.
Witajcie mam zaszczyt oficjalnie ogłosić pierwszy turniej z cyklu The Best of the Hard, w tym topicu tylko się zgłaszamy chęć do udziału w turnieju wiec, proszę nie prowadzić tu dyskusji i nie zadawać pytań dotyczących turnieju, do tego posłuży topic [ http://openttd-polska.pl/showthread.php?tid=1187 ] pozdrawiam i zachęcam do uczestnictwa , szczegóły dotyczące całego cyklu turnieiji znajdziecie tu [ http://openttd-polska.pl/showthread.php?tid=1179 ]
Pal licho, raz kozie śmierć. Zgłaszam się Wink
Niech się dzieje co chce
Moja ręka nie może się doczekać żeby zagrać na turnieju ;p . Zgłaszam się.
Myślę, że nic w moich planach się nie zmieni, więc mogę się dopisać.
jeżeli zdążę przed 17:00 wrócić z pracy to oczywiście podtrzymuje zgłoszenie i zagram w turnieju Smile nawet jak się trochę spóźnię zagram
zagram i potwierdzam rejestracje a co tam najwyżej mi spierzecie dupsko Big Grin
potwierdzam rejestracje i gram
pierwszy turniej za nami , następny myślę że odbędzie się w styczniu, może zaproponujcie jakieś rozsądne terminy , oczywiście głównie weekendy wchodzą w rachube

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości