Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIRS - wersja GRF-u FISH.
Zauważyłem, że na firsie jest stara wersja GRF-u FISH. Czy można po resecie zmienić ją na najnowszą?
Można, postaram się dzisiaj zmienić.
Sam FIRS też jest w wersji 1.4.4, mimo że wyszła już 2.x.x Smile
Proponuję zostawić, bo FIRS 2.0 jest uboższy.
Nie jest, tylko trzeba go odpowiednio ustawić. To którą ekonomię wybierzemy jest do dogadania, sam jeszcze wszystkich opcji nie testowałem Smile
a co zaměnit firs za spi???
(24-06-2016, 23:52)Petr CZ napisał(a): a co zaměnit firs za spi???

Miałem na myśli w wątku wymianę starych wersji danych grf-ów na najnowsze ich wersje
Zaktualizowano
(24-06-2016, 23:52)Petr CZ napisał(a): a co zaměnit firs za spi???

Mały Offtop.
Petr wiesz coś na temat SPI 2.0?
d0mi3l nevím nic na téma SPI 2.0, ale poslední běžně dostupná je distribuce je v 1.1. I tak admini by ji mohli dát na server na test či jako překvapení /niespodianka/.
(23-06-2016, 10:56)Tomasz333333 napisał(a): Zauważyłem, że na firsie jest stara wersja GRF-u FISH. Czy można po resecie zmienić ją na najnowszą?
Squid Ate FISH nie jest żadną starą wersją FISH'a 2Smile To jest inny set. W sumie to wcale nie jestem na nie, ale wypadałoby Tomaszu, aby wiedzieć coś na temat zmiany, którą się proponuje Smiley43  Ok, się wymondrzyłem. Szczerze to chyba (też) miałem nadzieje, że najnowszy set połączy te wcześniejsze, ale niestety jest jedynie bardziej dopracowaną wersją poprzedniego FISH'a 0.9.2. Różnice w setach nie są jakieś wielkie, ale jednak są. Przede wszystkim w FISH'u mniejsze są największe ładowności statków towarowych, mniejsze są też ich prędkości w domyślnym ustawieniu, przez co trzeba używać większej ich ilości dla transportu tego samego ładunku. Inne są też niektóre statki, zwłaszcza do przewozu pasażerów.

(26-06-2016, 20:52)Mouse napisał(a): Zaktualizowano
Chyba jednak nie... Zarówno FISH jak i FIRS pozostały po staremu - tutaj "aktualizuj" nie zadziała, bo to są już inne dodatkiWink Co do przedsiębiorstw w FIRS'ie, aby ich lista była równie długa jak obecnie, należy w ustawieniach wybrać ekonomie "Ekstremalną". Ale można by było dla odmiany ustawić ekonomie "W Gorącym Kraju" - jest niewiele uboższa, ale też całkiem ciekawaSmile W sumie to może jakaś ankieta by się przydała... Za godzinę, dwie skleje pare opcji do wyboru Smiley29

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości