Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIRS Domination | start 17.00 , 13.04.2013
Start
  • 13.04.2013 godz. 17.00

Koniec:
  • 13.04.2013 godz. 22.00

Data rozpoczęcia gry:
  • 1900

Czas trwania rozgrywki:
  • 5h

GRF'y potrzebne do rozgrywki i info:
  • North American Renewal Set (NARS) 2.03
  • eGRVTS v2.0 - r181
  • FIRS industry replacement set 0.9.2
  • FISH 0.9.1

Ustawienia serwera:
  • max Pociągi: 1000
  • max Samochody: 300
  • max Samoloty: 0
  • max Statki: 30
  • wyłączone brakedowny (zepsucia)
  • kredyt: 3 mln zł

Prowadzący turniej:
  • Showman
  • EL_Fuego PL

Lista startowa (zapisy) 5/10: (nawiasy przy nickach znikną
po potwierdzeniu udziału w turnieju)
  • Daniel94 ; p0358 - team
  • saunter
  • qamil
  • cyro[PL]

TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ NA SERWERZE !![PL]!!OpenTTD Polska FIRS -> openttd-polska.pl (78.133.176.14:3983)

UWAGA:

1. TURNIEJ ODBYWA SIĘ NA ZASADZIE PROWADZENIA FIRMY PRZY UŻYCIU POCIĄGÓW, STATKÓW I SAMOCHODÓW,TRANSPORTUJĄCEJ WSZYSTKIE DOSTEPNE SUROWCE ORAZ

PRZETWARZANIE ICH ZGODNIE Z ŁAŃCUCHEM, DODATKOWY PUNKT DOSTAJE SIĘ ZA KAŻDE KOLEJNE OGNIWO ŁANĆUHA PRZETWARZANIA, ORAZ +5 PKT ZA ZAMKNIĘTY OBIEG ,ZWYCIĘŻA

FIRMA, KTÓRA MA NAJWIĘKSZY INCOME
(PRZYCHÓD) PRZY ICH UŻYCIU W SKALI ROKU POPRZEDZAJĄCEGO ZAKOŃCZENIE ROZGRYWKI

2. MOŻNA GRAĆ SAMEMU LUB W DRUŻYNIE (drużyny tylko 2-osobowe na 1 firmę)

3. ZASADY GRY W TURNIEJACH JAK I ZLICZNIA PUNKTÓW W WĄTKU "ZADADY GRY W TURNIEJACH I

PUNKTACJI"
, JEŻELI CHODZI O DRUŻYNOWE ZAJĘCIE MIEJSCA PUNKTOWANEGO, PO RÓWNO ZOSTAJĄ ONE ZAPISANE OSOBĄ, KTÓRE WSPÓLNIE PROWADZIŁY FIRME

4. CHĘTNYCH PROSZĘ O NAPISANIE POSTA Z WYRAZEM CHĘCI UCZESTNICTWA W TYM TOPICU, PO ZAPEŁNIENIU POWYŻSZEJ LISTY, UCZESTNICZENIE W ROZGRYWCE BĘDZIE

NIEMOŻLIWE.PODCZAS TRWANIA TURNIEJU NIE BĘDZIE MOŻNA GRAĆ ACZKOLWIEK MOŻNA OBSERWOWAĆ PRZEBIEG ROZGRYWKI

5. TOPIK ZOSTANIE ZAMKNIĘTY PO ZAKOŃCZENIU TURNIEJU, WSZELKIE KWESTIE UZGODNIENOWIE, CO DO DRUŻYN KIERUJCIE DO TOPICU "TURNIEJE Shoutbox (wasze propozycje,

wrażenia z turniejów, rozmowy na ich temat)" TYLKO NIE TUTAJ BO TUTAJ PROSZE O JEDNOZNACZNĄ ODP. CO DO UCZESTNICTWA

6. KRÓTKIE INFO TURNIEJOWE

7. PAMIĘTAJCIE O PUNKTACJI DODATKOWEJ NIE ZWIĄZANEJ Z TEMATYKĄ DANEGO TURNIEJU (PUNKTACJA DODATKOWA) [url=http://openttd-polska.pl/showthread.php?

tid=748.html]"ZADADY GRY W TURNIEJACH I PUNKTACJI"[/url]

Zachęcamy do uczestniczenia w turnieju i pozdrawiamy Showman i EL_Fuego PL

Witajcie mam zaszczyt oficjalnie ogłosić kolejny turniej z cyklu The Best of the Hard, w tym topicu tylko się zgłaszamy chęć do udziału w turnieju wiec,

proszę nie prowadzić tu dyskusji i nie zadawać pytań dotyczących turnieju, do tego posłuży topic [ http://openttd-polska.pl/showthread.php?tid=881 ]

pozdrawiam i zachęcam do uczestnictwa , szczegóły dotyczące całego cyklu turnieiji znajdziecie tu [ http://openttd-polska.pl/showthread.php?tid=1179 ]
biore udzial
ja jestem chętny, nic raczej nie planuje Smile
Cool 
Ja chętnie wezmę udział Smile Najlepiej to z kimś ale sam też mogę.
p0358 możesz być u mnie w firmie jak chcesz :X
(05-04-2013, 23:56)Daniel94 napisał(a): p0358 możesz być u mnie w firmie jak chcesz :X

Z chęcią, zawsze we 2 lepiej się gra Wink A ja już mam nawet strategię. Big Grin
No nevím firs turnaj start roku 1900 a na 5 hodin. Se nedá rozjet průmysl jak by každý chtěl. Myslím , že za 5 hodin průmysl nebude dělat OK.
Nikt nie mówił że będzie łatwo...
Zapraszam na turniej... gwarantowane punkty... minimum 6pkt za 3 miejsce Wink
To już jutro... Prawdopodobnie dam radę wejść, od razu zbankrutuję, ale skoro tak optowałem za uruchomieniem firsowego serwera to nie można się poddać Wink Poproszę o wpiskę z nawiasami.
Myślę, że będę jutro, ale FIRS jest trudny Sad
Zgłaszam się Smile
Jeszcze pół godziny D: Potwierdzam udział i zgłaszam, że 2 osoba z teamu się spóźnić może Tongue
Już po turnieju Smile
Save: http://www28.zippyshare.com/v/39340669/file.html

Ostrzeżenie: Mówiłem popraw screeny...
No weźcie... Warn i nie mogę edytować posta?... Nie mogłem ich wczoraj poprawić.

[Obrazek: blueexpress26tykwi1919.th.png]
[Obrazek: blueexpress25tykwi1919.th.png]
[Obrazek: blueexpress24tykwi1918.th.png]
[Obrazek: blueexpress21szymar1919.th.png]
[Obrazek: blueexpress21szycze1919.th.png]
[Obrazek: blueexpress18tymaj1918.th.png]
[Obrazek: blueexpress18tykwi1919.th.png]
[Obrazek: blueexpress10tykwi1919.th.png]
[Obrazek: blueexpress2gimar1919.th.png]
Oj źle mi poszło Smile
Przesadzasz. Trzeba przyznać, że walka była wyrównana, tak na prawdę każdy z nas miał szansę na zwycięstwo (a przynajmniej ja, cryo i saunter, bo korporacja p0358 i Daniel miała pewne kłopoty). Może właśnie dzięki temu była taka zabawa, że wszyscy byli na jednym poziomie. Nie przejmowaliśmy się , że gdyby wszedł taki niemiec to miałby 3 razy większy przychód niż my wszyscy razem wzięci, tylko walczyliśmy jak równy z równym. Choć całość rozkręcała się powoli, później zaczęła się zabawa. Dość powiedzieć, że jak dla mnie to to był najciekawszy turniej, w przyszłym tygodniu w piątek wstępnie zapraszam panów na rewanżyk Smile

Relację mógłbym sporą relację z turnieju, ale prawda jest taka że kto był to grał, a kogo nie było tego moje wrażenia i uwagi raczej nie będą interesować, także sobie daruję, tylko jeszcze raz podziękuję za zabawę Smile
qamil- moja strategia opierała się na przewozie chemikaliów do huty amelinium... Hut nie było Tongue dlatego na koniec miałem problemy z hajsem...
Nie róbcie ze mnie takiego mistrza.
Przepraszam, ktoś tu chciał screenshot całej mapy, bo nie wierzył, że mam mocnego kompa. Gra się ścięła na 10 sekund Wink Zaraz wrzucam i pokazuję Wam.

65409x32855 Wink

Na shacka nie weszło, więc wrzucam na zippy (to ma 110MB Tongue). Już 2%

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości