Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discord zamiast TS3?
Cześć,

Wiem że dopiero narodziło się nowe dziecko w postaci TS3. Jest to świetna i sprawdzowna w boju platforma, jednakże niedawno (kilka miesięcy temu) pojawił się Discord. Jest on bardzo podobny do starego i jarego Teamspeaka, jednakże posiada on wiele dodatkowych funkcji.

Dlaczego właśnie on?
-Jest darmowy. Założenie serwera też jest darmowe. Są bardzo małe szanse że serwer padnie.
-Posiada kanały służące wyłącznie do chatu tekstowego. To taki wielki shoutbox z pokojami.
-Można z niego korzystać z przeglądarki (można też rozmawiać głosowo za pomocą przeglądarki)
-Mozna dodawać własne emotikony (To nie jest aż tak super ale jest...)
-Serwer zapisuje wiadomości tekstowe jakie zostały wysłane.
-Możliwośc przypinania wiadomości tekstowych
-I wiele innych Smile

Co jest największym minusem :
-Serwer jest discordowy. Jak discord padnie to kiła mogiła. Ale oni są dużą firmą więc może coś takiego się nie stanie Smile

Co wy na to?

Teraz jak sobie pomyśle o Discordzie to myslę że mogłem to zaproponować wcześniej. A niech to dunder świśnie!
To ja bym głosował za Discordem, ta masa funkcjonalnośći, najbardziej przemawia do mnie możliwość rozmowy za pomocą przeglądarki i zapis wysyłanych wiadomości tekstowych.
Nie chcemy zbytnio wdrażać rozwiązania typu chaty, pokoje i przypinanie wiadomości, bo niestety efekt końcowy jest taki, że ruch na forum maleje. Znam to z autopsji, używamy Slack jako dodatkowe narzędzie na jednym z forum...
Sprawdzmy jak w ogole TS sie przyjmie Wink bo cos czuje ze zbyt wielu zainteresowanych mimo wszystko nie bedzie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości