Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Be Like A Farmer || server: BIGGER start 18.00 || sobota, 12.03.2011
Question 
Start:
  • 12.03.2011 godz. 18.00

Koniec:
  • 12.03.2011 godz. 23.00

Data rozpoczęcia gry:
  • 1945

Czas trwania rozgrywki:
  • 5h

GRF'y potrzebne do rozgrywki i info:
  • Polish PKP set v1.6
  • eGRVTS v1.0
  • Generic Tram Set v0.4

Ustawienia serwera:
  • max Pociągi: 600
  • max Samochody: 300
  • max Samoloty: 0
  • max Statki: 0
  • wyłączone brakedowny (zepsucia)
  • kredyt: 1,5mln zł

Lista startowa (zapisy) 10/15: (nawiasy przy nickach znikną po potwierdzeniu udziału w turnieju)
  1. EL_Fuego PL
  2. (shoter)
  3. (rczopka)
  4. (mouse)
  5. Czajnikowiec

UWAGA:
  1. TURNIEJ WYGRYWA FIRMA KTÓRA UZYSKA NAJWIĘKSZĄ PRODUKCJE GOODSÓW (DÓBR) W DANEJ FABRYCE/KACH (suma produkcji goodsów (dóbr) z używanych fabryk) POPRZEZ UŻYCIE JEDYNIE FARM (czyli biorąc punktacje dodatkową pod uwagę firma, która wygra turniej zgarnia łącznie 15pkt. do klasyfikacji generalnej dodatkowo zysk można jedynie generować poprzez dostarczanie produkcji z farm do fabryki jeżeli będą one naliczane przy użyciu kopalni, lasów etc. firma zostanie wykluczona z gry)

2. MOŻNA GRAĆ SAMEMU LUB W DRUŻYNIE (drużyny tylko 2-osobowe na 1 firmę).

3. ZASADY GRY W TURNIEJACH JAK I ZLICZNIA PUNKTÓW W WĄTKU "ZADADY GRY W TURNIEJACH I PUNKTACJI", JEŻELI CHODZI O DRUŻYNOWE ZAJĘCIE MIEJSCA PUNKTOWANEGO, PO RÓWNO ZOSTAJĄ ONE ZAPISANE OSOBOM, KTÓRE WSPÓLNIE PROWADZIŁY FIRMĘ.

4. CHĘTNYCH PROSZĘ O NAPISANIE POSTA Z WYRAZEM CHĘCI UCZESTNICTWA W TYM TOPICU, PO ZAPEŁNIENIU POWYŻSZEJ LISTY, UCZESTNICZENIE W ROZGRYWCE BĘDZIE NIEMOŻLIWE. PODCZAS TRWANIA TURNIEJU NIE BĘDZIE MOŻNA GRAĆ ACZKOLWIEK MOŻNA OBSERWOWAĆ PRZEBIEG ROZGRYWKI.

5. TOPIK ZOSTANIE ZAMKNIĘTY PO ZAKOŃCZENIU TURNIEJU, WSZELKIE KWESTIE UZGODNIENOWIE CO DO DRUŻYN KIERUJCIE DO TOPICU "TURNIEJE Shoutbox (wasze propozycje, wrażenia z turniejów, rozmowy na ich temat)" TYLKO NIE TUTAJ BO TUTAJ PROSZĘ O JEDNOZNACZNĄ ODP. CO DO UCZESTNICTWA

6. KRÓTKIE INFO TURNIEJOWE

7. PAMIĘTAJCIE O PUNKTACJI DODATKOWEJ NIE ZWIĄZANEJ Z TEMATYKĄ DANEGO TURNIEJU (PUNKTACJA DODATKOWA) "ZADADY GRY W TURNIEJACH I PUNKTACJI"

Zachęcam do uczestniczenia w turnieju i pozdrawiam
KJ(KeyJey)[PL]
Nowy termin.

Postaram się ogarnąć turniej, jeżeli tylko znów mi dysk nie nawali.
Dla mnie tydzień to wystarczająco dużo czasu. Mam nadzieję, że dla Was też - można przesunąć.
prosze mnie zapisać
a co masz z dyskiem?

//niemiec: dopisany
dzień po moich urodzinach,może będe.

//niemiec: dopisany. I tak pić nie będziesz.
Ciężko mi powiedzieć czy dam radę się pojawić ale jeśli będę to pomogę ShoteRkowiSmile

niestety nie pojawię się w sobotę, muszę jechać do Lublina:/

//niemiec: wykreślony
biorę udział rczopka chętnie dołączę do drużyny

//niemiec: dopisany, na razie bez drużyny
Zapisuję się.

potwierdzam udział w turnieju
Ja sie zapisuje, i potwierdzam udzial.

Na turnieju zjawił się EL_Fuego wraz z Czajnikowcem. W ostatniej chwili dołączył Daniel94, ale został zdyskwalifikowany za swój język.

Turniej wygrał Czajnikowiec.

Dodatkowe punkty:
  • Czajnikowiec: największa produkcja w fabryce +5 pkt.
  • EL_Fuego: największa produkcja na farmie +2 pkt.

Łącznie:
  • Czajnikowiec: 15 pkt
  • EL_Fuego: 10 pkt

Save z turnieju pojawi się po zaakceptowaniu go przez Pawilonka na swojej stronie.

Pawilonek:
zaakceptowany: http://openttd.2ap.pl/download/pokaz_plik/44

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości