Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRUDNOPIS czyli wszystko na temat turniejów
Wink 
tu prowadzimy dyskusje przed i po turniejach [ w trakcie to chyba wszyscy będą grali Smile) ]
Gratuluję wszystkim udziału w turnieju, jak widziałem wcale nie było tak ciężko i wszyscy sobie radzili lepiej bądź gorzej ale jakoś szło. Wiadomo jednak, że zwycięzca zawsze jest tylko jeden. Zachęcam jednocześnie do udziału w kolejnych odsłonach naszego turnieju, śledźcie informacje na forum to na pewno nie przegapicie, jeszcze każdy może wygrać.
Kto wygrał?
ciekawe co będzie tematem następnego turnieju Big Grin osobiście proponował bym coś w stylu "Kings of frozen earth" czyli pkp set 2.0 na arktycznym klimacie Big Grin
O, miło by było zagrać na secie standardowym albo PKP, ewentualnie coś z FIRSem Smile
@qamil takie pytanie z innej beczki. grasz w cities in motion? ;3 bo widze że się na pewnym forum udzielasz Big Grin
Raczej udzielałem, dawno temu nic nie pisałem tam. Gdybym nie grał to jaki niby powód miałbym żeby się tam udzielać? Grałem jakiś czas temu, teraz jakoś się nie mogę zmusić żeby pójść sobie kupić (chciałbym już na legalu zagrać, poza tym trzeba by jeszcze mody skombinować), ale ogółem polecam grę Smile
kolejna odsłona turnieju już 12.01 2013, z chwilą ogłoszenia zmieniamy ustawienia serwera na takie jakie będą obowiązywać w turnieju by umożliwić rekonesans w ustawieniach, i trening

pozdrawiam i zachęcam do uczestnictwa w imieniu ekipy forum i Hard

szczegóły dotyczące całego cyklu turnieji znajdziesz tu http://openttd-polska.pl/showthread.php?tid=1179
gdzie i kiedy dostanemy IP serwera, na ktorym odbywal sie bedzie turniej?
OpenTTD Polska HARD 78.133.176.114:3979
Turniej FIRSowy będzie na serwerze FIRS, a na jakich ustawieniach? Normalne jakie tam są zwykle czy będzie to konfiguracja przeniesiona z HARDa?
Na takich ustawieniach jakie obowiazuja teraz, czyli praktycznie standardowe ustawienia FIRS-a jedyna zmiana dotyczy roku startu gry, normalnie jest 1950 a na turnieju bedzie 1900.
Ale trudno będzie Tongue
Czy w ogóle da się na hardzie na desercie kupić jakieś auta? Zastanawiałem się czy jutro na turnieju będzie się opłacało kupić samochody i nimi coś wozić, a tu w 1950 roku nie można postawić ani zajezdni, ani przystanków...
Więc jaki wolicie serwer do rozmów głosowych na najbliższym turnieju? (mogę od razu dziś przygotować Mumble albo TeamSpeak)

EDIT: Postawiłem TS, ale IP podam jutro w grze na chacie.
mozna by lepiej dostac IP Ts'a na PW ? ogolnie ja jutro po 18 bede dopiero
turnieje chwilowo zawieszam z powodu przenoszenia forum i serwerów , oraz do czasu ustabilizowania się serwerów, zawieszenie jest spowodowane przyczynami niezależnymi od zarządzających za co najmocniej przepraszamy w imieniu ekipy forum
Czy jeśli nie będę na liście przed turniejem to mogę grać mimo to? Czy można dołączyć do gry w trakcie? Smile
Raczej nie...
Jak będzie miejsce to można dołączyć. Lista startowa to rezerwacja firmy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości