Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy na forum
U mnie jest zamknięty jak mam wszystkie wiadomości przeczytane.
Możesz Ty Rysh zrobić taki myk, cobyśmy widzieli w górnym prawym rogu (ale nie po kliknięciu, tylko bezpośrednio na stronie), ile mamy w skrzynce prywatnych wiadomości i czy są nowe?
(06-04-2016, 20:05)Emisja napisał(a): Możesz Ty Rysh zrobić taki myk, cobyśmy widzieli w górnym prawym rogu (ale nie po kliknięciu, tylko bezpośrednio na stronie), ile mamy w skrzynce prywatnych wiadomości i czy są nowe?
Nie ma problemu, dodam sobie do zrobienia. Powoli piętrzą mi się zadania Smiley29
Chciałbym przypomnieć o sprawie ikonki z nowymi wiadomościami PW, bo na razie to na maila mi piszą, że mam nowy PW Smile
(16-05-2016, 15:20)McZapkie napisał(a): Chciałbym przypomnieć o sprawie ikonki z nowymi wiadomościami PW, bo na razie to na maila mi piszą, że mam nowy PW Smile

Hmmm... (załącznik)

Chyba się gdzieś to w ustawieniach znajduje.

Załączone pliki Miniatury

'Powiadamiaj mnie o nowej wiadomości' ?
Myślałem, że mówisz o tym o czym mówi jakubg1. Jeśli nie to wytłumacz jeszcze raz Wink
Tylko się dopytowywuję, czy to ta opcja, poniżej jest 'Powiadamiaj mnie o nowej wiadomości przez email', więc domyślam się, żę to pierwsze daje info na stronie jak na screenie.
Zamiast pytać, czy to ta opcja, po prostu włącz tą opcję i wyślij sobie prywatną wiadomość. Zobaczysz, czy działa.
Nie wiedziałem, że mozna wysłać do samego siebie, ok działa.
Może by tak przetłumaczyć do końca wszystkie teksty na forum? (np. "Enter your message." czy "Hi quest" albo "View profile")
W ogóle na mobilnej wersji jak jest jakieś większe okienko (np. pisanie "pełnej" odpowiedzi) nie da się okna przesuwać na boki.
Ranga "Przyjaciel Forum" nie ma opcji usuwania postów w przeciwieństwie do userów bez rangi.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości