Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aparat dla początkujących
No więc przyszła pora aby wydać kasę na konkrety :v Chciałbym zaopatrzyć się w aparat o cenie nie wyższej niż 800zł. Przeznaczenie głównie kolejowe- obiekty ruchome. Moje pytanie do was: Czy znajdzie się coś w powyższej cenie, łatwego w obsłudze, najlepiej jakiejś znanej marki, bo serwis itd. Jeszcze jedno- odpadają sklepy internetowe.
Dlaczego sklepy internetowe odpadają? W stacjonarnym sklepie masz odrazu z bomby droższy towar bo marża itepe, dodatkowo zazwyczaj w stacjonarnym masz taki wybor ze pożalsieboże.jprd a "sciagniecie" to juz krecenie oczami i matko bosko
Nie mam miłych doświadczeń z zakupami elektroniki w sklepach Internetowych. Ale 'zwiedzając' ostatnio sklepy stacjonarnie- faktycznie, rewelacji nie ma. Więc trzeba się będzie przełamać :v Ale na pewno z 'usług' Allegro nie skorzystam.
W klasie 800 zł wszystkie modele producentów - Canon, Nikon, Sony, Fuji - nie różną się niczym nadzwyczajnym. Przede wszystkich zwracaj uwagę na fizyczny rozmiar matrycy. Im większy tym lepszy.
(12-02-2017, 13:36)Sikoreł napisał(a): Nie mam miłych doświadczeń z zakupami elektroniki w sklepach Internetowych. Ale 'zwiedzając' ostatnio sklepy stacjonarnie- faktycznie, rewelacji nie ma. Więc trzeba się będzie przełamać :v Ale na pewno z 'usług' Allegro nie skorzystam.

Jeśli obawiasz się oszukania przez sprzedawcę to wybierz opcję płatności przy odbiorze. Sprawdzisz towar przy kurierze i masz spokój. Sklep internetowy nie składa tego towaru na zapleczu (no chyba, że kupisz w takim sklepie co ma mydło widły i powidło), ale jak wybierzesz sklep który specjalizuje się w aparatach to nie ma się czego obawiać. Oni biorą od dystrybutora przyklejają nalepkę adresową i poszło. Do tego masz system komentarzy (ja zawsze czytam negatywy) i widać co sklep sobą reprezentuje.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości