Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[2010] Propozycja spotkania
Witam
Chcialbym zaroponowac spotkanie dla grupy prochy.pl oraz ludzi goscinnie wystepujacych na serwerze!

Na poczatku ustalmy kto jest chetny do spotkania.

Nastepny punkt to wybor miasta (neutralnie dla kazdego) Ja wybieram Piotrków Trybunalski, ja mieszkam w Bielsku - Białej, Rysh: Biała Podlaska, XSJak: Jarocin. Dlatego wydaje mi sie, ze Piotrkow to takie miasto posrednie (do Warszawy mam 140km dalej...)

Ostatni etap to wybranie daty.

Proszę wpisywać się w tym temacie.

Pozdrawiam!

http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl...150391&z=6

EDIT:
Chetni do spotkania:
- Mouse
- KJ(KeyJey)[PL]
- Rysh
- NumLock
- Sander
Ja oczywiście jestem chętny Smile

Miasto jest mi obojętne, prawdopodobnie w wakację odwiedzę Żywiec i za razem mouse Smile
Ale wiadomo, im wieksza grupa tym fajniej Smile Dla mnie data to najlepiej po SESJI letniej, czyli jeszcze troche.
Okres wakacyjny powinien dla każdego odpowiedni Smile Można zarobić troszkę kasy (w OpenTTD) i wyruszć w trase, koszty nie powinny być duże, chyba że będzie to spotkanie kilku dniowe (bo jakoś jednodniowego nie widze Tongue).

Więc jak dla mnie:
Miasto: obojętne (ale im bliżej Centrum i wschodu tym lepiej)
Data: okres wakacji
xE No mi nie neutralnie Smile ale juz nawet nie jestem ani z prochow ani goscinnie odwiedzajacy Sad w kazdym badz razie milej zabawy oby wam wyszlo ^^ bo czesto ciezko jest z takimi spotkaniami
Ale jesteś użytkownikiem forum Wink Czyli dotyczy także Ciebie Smile
No niby tak, ale z mojego mega miasta zanim ja bym dojechal do piotrkowa to 2 potopy przejda =D oczywiscie ja mowie w wersji nastawionej na nie-abstynencje czyli pociagiem :< jesli chodzi o szybkosc dojazdu to proponuje jakis amsterdam xD szybciej bede XD
W sumie z chęcią bym się z Wami spotkał i poznał tych maniaków, topicieli map itp. Tongue

Mnie osobiście pasuje Śląsk. Do wakacji jestem w Tychach, a potem przeprowadzka do Goczałkowic.
Sander skąd jestes?
3miasto
W Tychach, Pszczynie, Goczałkowicach, Katowicach i Oświęcimiu jestem codziennie Big Grin
Niemiec, jak by byl termin spotkania to moge cie wziac po drodze jesli bede jechal autem. Jak pociagiem to moze spotkamy sie w przedziale Tongue
Ja proponuje Poznań i jestem z Poznania Smile sądzę, że to będzie neutralne miejce dla każdego Smile termin jakoś w wakacje Smile
To może i admina prochów zaprosimy? Tongue On też z Poznania Smile
Pewnie, sponsorzy mile widziani Big Grin Ale do Poznania mam daleko troche Tongue 440km a do Piotrkowa 212km
ja odpadam ;]
starzy mnie nie puszczą,
jak coś to Olsztyn
(12-03-2009, 22:39)KJ(KeyJey)[PL] napisał(a): Ja proponuje Poznań i jestem z Poznania Smile sądzę, że to będzie neutralne miejce dla każdego Smile termin jakoś w wakacje Smile

Sam sobie zaprzeczasz :}

btw i zaczynaja sie komplikacje ^^ kazdemu gdzies blizej Smile
Ja pewnie też miałbym problem z rodzicami, ale może pod pretekstem "zdjęć" Big Grin
Ja mam wszędzie powyżej 400 Smile
dla mnie najwygodniejsza byłaby Warszawa, ale proponuje Łódź bo samo centrum Polski więc najbardziej neutralne miasto... po za tym niemałe, jest gdzie sie zatrzymać i wypić Tongue
Wiesz Rysh czemu nie Tongue tym bardziej jak jest z Poznania Smile

Mouse ja to tak rzuciłem propozycje z Poznaniem Smile ale Piotków Trybunalski też może być, albo jak NumLock proponował Łódź no i nadal proponuje Smile

Samorajp dasz radę powiesz rodzicą, że jedziesz na jagody, bierz przykład z niemca on już ma pomysł Tongue Big Grin

Sander emm twojej wypowiedzi nie komentuje, jak zwykle jest prowokacyjna i pozbawiona sensu Oo

pozdro for all Smile
Zaproponowalem Piotrkow biorac pod uwage odleglosci od tego miasta do mojego, Rysha i paru innych osob. Bez sensu dla mnie jest zakladanie, ze spotkamy sie w Poznaniu, poniewaz 1 osoba tam mieszka... Wiadomo, jeden ma blizej, drugi dalej, lepiej zeby wszyscy troche pojezdzili niz wystawiac innych na dlugie godziny oraz wysokie koszty podrozy po to, aby jedna osoba nie musiala jezdzic...

PS Poznan podalem przykladowo

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości